Cadillac XT5 Niezawodność

Jest to SUV mający na celu zapewnienie całkowitej ekstrawagancji i luksusu z dodatkową przestrzenią na bagaż i pasażerów. Jest większy niż XT4 i był najlepiej sprzedającym się Cadillac w 2017 roku na świecie. XT5 jest również dostępny w systemie AWD ze świetną dynamiką jazdy.

Przegląd

Wprowadzony w 2017 roku, ma silnik 3,6 L V6 produkujący 258 KM i 9-biegowy układ przeniesienia napędu. istnieją cztery poziomy wykończenia obecne dla tego samochodu. Jest on również wystarczająco niezawodny przy wszystkich swoich wspaniałych specyfikacjach i cechach.

Niezawodność

Jeśli chodzi o niezawodność, Cadillac był przeciętny samochodów marki. Z pewnością ostatnio bardzo się poprawiła. XT5 ma dobry wynik niezawodności 79 na 100. Jest to naprawdę dobry wynik w swojej kategorii, ale samochód nadal nie jest kuloodporny. Pojawiło się kilka skarg na systemy hamulcowe i układ przeniesienia napędu samochodu.

Resale

Wskaźnik deprecjacji samochodów takich jak Cadillac zawsze był wysoki. To deprecjonuje około 20% już po pierwszym roku. po pierwszych 5 latach, stopa amortyzacji wynosi około 52%. Jest to z pewnością dobre dla ludzi, którzy planują kupić samochód jako używany.

Bezpieczeństwo

Funkcje bezpieczeństwa w Cadillacach zawsze były pierwszej klasy. XT5 ma 5-gwiazdkową ocenę ze względu na świetną jakość wykonania oraz wiele standardowych i dostępnych funkcji bezpieczeństwa. XT5 jest wyposażony w wiele standardowych funkcji wspomagających kierowcę, takich jak ostrzeżenie przed kolizją, asystent pasa ruchu, itp. Dostępne są również inne funkcje wspomagające kierowcę, takie jak monitorowanie martwego pola, adaptacyjny tempomat itp.

  Buick LaCrosse Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania są zawsze wysokie w przypadku samochodów luksusowych, takich jak XT5. XT5 ma świetne pokrycie gwarancyjne, ale nadal potrzebuje więcej niż 1000 dolarów rocznie na swoje utrzymanie. Jednak, powiedziawszy, że koszty utrzymania zależy od właściciela samochodu. Jest to z pewnością wysoki poziom, ale w tej kategorii jest to normalne.

FAQ

Czy Cadillac XT5 to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Cadillac XT5 to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w Cadillacu XT5?

Cadillac XT5 to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Sport Utility Vehicles

Jaka jest moc w Cadillacu XT5 i czy ma on turbo?

Cadillac XT5 ma 310 koni mechanicznych i 271 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowe V6 o pojemności skokowej 3.6L/ Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk paliwa.

Jak duży prześwit ma Cadillac XT5?

7,8 cala ( 19,81 cm )

Jaki typ kół posiada?

Cadillac XT5 ma 20 x -TBD- calowe aluminiowe koła przednie i 20 x -TBD- calowe aluminiowe koła tylne.

Jakie problemy ma Cadillac XT5?

Istnieje wiele problemów z silnikiem modelu 2017 XT5. Niektórzy kierowcy zgłaszali trzeszczące dźwięki dochodzące z komory silnika. Inni informowali o błędach w zapłonie silnika.

Czy Cadillac XT5 ma problemy ze skrzynią biegów?

Tak, ma problemy z przekładnią. 8-biegowa skrzynia biegów AF50-8 w Cadillacu XT5 to nowy model, który został wprowadzony w 2017 roku w kompaktowym SUV-ie. Chociaż jest wysoce techniczny i wyrafinowany, istnieje wiele skarg NHTSA dotyczących jego wydajności. Obejmują one trudną lub szorstką zmianę biegów w górę / w dół, gdy nowy.

  Cadillac CT5 Niezawodność

Czy Cadillac XT5 wymaga gazu premium?

Nie, Cadillac XT5 wymaga zwykłej benzyny. Zaleca się jednak używanie gazu premium, jeśli chcesz uzyskać lepszy przebieg.

Czy XT5 jest szybki?

Chociaż XT5 może przejść od 0-60 mph w godnym szacunku 7,1 sekundy, to czuje się trochę leniwy. Większość ludzi nie nazwałaby go więc szybkim.

Czy XT5 jest cichy?

Cadillac XT5 jest cichy. Zmniejszył luksus na poziomie Escalade do mniejszego pojazdu z 2022XT5, ale stracił część swojego prestiżu. Zewnętrzna stylizacja XT5 jest elegancka i ekskluzywna. Jego dobrze wyposażona kabina jest cicha podczas jazdy i ma dużo miejsca dla czterech dorosłych osób z ich bagażem.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z