Czy grubi ludzie mogą jeździć samochodami sportowymi?

Samochody sportowe są projektowane z myślą o wydajności, co oznacza, że te samochody mają tendencję do poświęcania wszystkiego, co stoi w sprzeczności z wydajnością. Wiele samochodów sportowych jest prawie tak wygodnych i luksusowych, jak niektóre luksusowe coupe, podczas gdy inne są bardzo skromne i nie oferują nawet klimatyzacji.

Jako takie, otyli ludzie są w stanie jeździć tylko te, które są skompromitowane najmniej. Na szczęście istnieje całkiem sporo samochodów sportowych, a nawet super samochodów, które mogą pomieścić osoby otyłe. Jeśli jednak jesteś jednym z nich, pamiętaj, aby najpierw dokładnie przetestować samochód.

Porsche 911 wydaje się oferować wystarczająco dużo miejsca dla bardzo dużych osób, Audi R8 jest supersamochodem z ogromną ilością miejsca w środku. Wiele amerykańskich samochodów sportowych jest również wystarczająco dużych dla osób otyłych, zwłaszcza Dodge Challenger.

Sportowe sedany również powinny być wystarczająco duże dla wszystkich, ale najbardziej otyłych osób. W tym przypadku powinieneś rozważyć BMW M3 i Audi RS4/RS5. Duże sportowe coupe, takie jak BMW M8, również są w stanie pomieścić duże osoby.

Porsche 911

Porsche 911 jest prawdopodobnie najlepszym samochodem sportowym, jaki kiedykolwiek powstał, ale najwspanialszą rzeczą w 911 jest to, że nie jest tak skompromitowany jak niektóre samochody sportowe. Wszystkie modele 911 oprócz serii GT są zarówno wygodne jak i przestronne, co czyni je idealnymi dla osób otyłych.

Powinieneś rozważyć zakup modelu 911/911s lub Turbo/GTS. Wszystkie te modele oferują tylne siedzenia, które są przeznaczone głównie na torby z zakupami. Oznacza to, że możesz odsunąć siedzenie do tyłu, aby cieszyć się większą przestrzenią do siedzenia.

  Kto produkuje najbardziej niezawodne silniki turbo?

Audi R8

Audi R8 to definitywny supersamochód na co dzień. To niezwykle zabawne, że supersamochód z silnikiem V10 w 2021 roku jest uważany za jedną z najlepszych opcji dla klientów, którzy chcą komfortu i przestrzeni. Lamborghini Huracan jest również oparty na tej samej platformie, ale jest znacznie bardziej skompromitowany, jeśli chodzi o przestrzeń i komfort.
R8 oferuje szerokie fotele, które są elektronicznie regulowane w wielu kierunkach, co czyni je idealnymi dla osób otyłych. Moc jest duża dzięki wolnossącemu silnikowi V10 o pojemności 5,2 l, który osiąga moc 600 KM. 0-60mph w mniej niż 3 sekundy, a prędkość maksymalna wynosi 204mph.

Dodge Challenger

Dodge Challenger jest jednym z najbardziej przestronnych samochodów sportowych dostępnych obecnie na rynku. Oznacza to, że nawet największe osobniki powinny być w stanie zmieścić się w tych samochodach. Istnieje wiele różnych opcji silników i mocy, co oznacza, że osiągi są również znaczące.

Wnętrze Challengera nie jest aż tak imponujące, ale ma to sens przy tej cenie. Dodge’owi udało się zaoferować całkiem sporo wartości dla ludzi, którzy chcą osiągów na prostej linii i nie zależy im na technologii i luksusie.

BMW M3

BMW M3 jest podstawowym sportowym sedanem, i jest ku temu dobry powód. Po pierwsze, M3 oferuje tyle samo miejsca, co zwykła seria 3. Po drugie, M3 oferuje tyle samo mocy, co niektóre modele Ferrari, oferując jednocześnie elektryczne fotele, podgrzewaną kierownicę, system nagłośnienia klasy premium i doskonałe materiały konstrukcyjne.

  Czy powinienem ładować swój samochód elektryczny każdej nocy?

Moc wzrosła do 510 KM, a czas 0-60 mph wynosi teraz około 3 sekund. BMW M4 jest również dobrą opcją dla większych osób, ale jeśli zdecydujesz się na M4 upewnij się, że nie planujesz przewozić nikogo na tylnych siedzeniach.

Audi RS4/RS5

Audi RS4 i Audi RS5 są świetne dla ludzi, którzy lubią spokojne i wyluzowane samochody, które po naciśnięciu przycisku zamieniają się w niezwykle sprawne auta sportowe. Oznacza to, że jeśli nie jesteś świadomy tych samochodów, nigdy nie pomyślałbyś, że są one czymś wyjątkowym lub szybkie.

Oczywiście, istnieje kilka elementów samochodu, które sugerują, że są one nieco bardziej poważne, oba z nich mogą być uznane za podkłady. Jednak tak nie jest, oferują one około 450 KM z 3,0 l silnika twin-turbo i czasy 0-60 mph wynoszące około 3,5 sekundy.

BMW M8

BMW M8 to grand tourer zaprojektowany dla tych, którzy uwielbiają spędzać dużo czasu na długich trasach. Oznacza to, że M8 oferuje niesamowite luksusy i rozwiązania technologiczne, a jednocześnie jest niezwykle szybkie i sprawne.

Moc ponad 615 KM jest dostępna dla tych, którzy zdecydują się na BMW M8 Competition, ale przestrzeń wewnątrz jest wciąż wystarczająco duża dla osób otyłych. Choć wiele osób wierzyło, że M8 nie będzie totalną katastrofą jeśli chodzi o sprzedaż, ponieważ SUV-y obecnie dominują, wygląda na to, że tak po prostu nie jest.

Sekcja FAQ

Która marka samochodów sportowych/samochodów jest najgorsza dla grubych ludzi?

Marki takie jak Lotus, Toyota czy Mazda oferują samochody sportowe, które są zazwyczaj za małe dla grubych ludzi. Jednak marki takie jak Lamborgini i Mclaren są najgorsze, ponieważ oferują mało miejsca nawet dla tych szczupłych kierowców o wzroście powyżej 6 stóp.

  Najlepsze samochody elektryczne na pierwszy samochód

Jednak zawsze należy przetestować samochód, jeśli planujesz go kupić, ponieważ nic nie zastąpi Twojego osądu. Pamiętaj, aby być daleko od kierownicy, aby nie być w niebezpiecznej pozycji, jeśli skończysz w wypadku.

Dlaczego ludzie kochają samochody sportowe/ supersamochody?

Samochody sportowe i supersamochody są uwielbiane, ponieważ dodają zupełnie inny wymiar do jazdy. Nie są one stworzone dla ludzi szukających środka transportu od A do B, a raczej dla ludzi, którzy kochają emocje związane z szybkimi samochodami i uczucie ciasnego pokonywania zakrętów.

Jasne, te typy samochodów mogą być czasami głośne i obciachowe, jednak są one zbudowane dla torów wyścigowych i przełęczy górskich, nie są one zbudowane dla zakupów spożywczych lub Rodeo drive cruising.

Dlaczego grubi ludzie powinni unikać kupowania samochodów sportowych?

Jak wspomniano wcześniej, supersamochody są skompromitowane, jeśli chodzi o przestrzeń i komfort. Są one o wiele trudniejsze, aby dostać się do i z, a oni są czasami głośne i obnoxious. Jednak największym problemem samochodów sportowych i supersamochodów są fotele.

Siedzenia w tych samochodach są często zaprojektowane w tak zwany sposób „kubełkowy”. Oznacza to, że oferują one zwiększone podparcie boczne, aby utrzymać Cię w miejscu podczas pokonywania zakrętów. Czasami siedzenia te są tak ciasne, że nawet osoba otyła nie może się w nich zmieścić.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z