Honda Pilot Niezawodność

Honda to marka znana z niezawodności i przystępnej ceny. Pilot to średniej wielkości SUV typu crossover i jest to największy SUV Hondy. Posiada nawet 3 rząd siedzeń i jest przestronny w środku. Jazda samochodem jest również świetna i wygodna.

Przegląd

Hondy mają reputację wygodnych miejsc siedzących dla każdego pasażera. Pilot jest największym SUV-em Hondy i ma silnik 3,5 L V6, a od 2021 roku jest dostępny tylko z 9-biegową automatyczną skrzynią biegów. Dostępny jest również system AWD, który sprawdzi się na oblodzonych drogach i w niewielkim stopniu w off-roadingu.

Niezawodność

Niezawodność jest często ważnym czynnikiem przed zakupem samochodu. Kupno Hondy jest zawsze bezpieczną i sprawdzoną opcją ze względu na jej wyjątkowo dobrą historię niezawodności. Honda jest uważana za najbardziej niezawodną markę samochodową na świecie. Pilot to kolejna niezawodna pozycja w ofercie Hondy, a model na rok 2021 uzyskał wynik 79 punktów na 100 możliwych według J.D Power.

Bezpieczeństwo

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo ma wysoki priorytet, a Hondy są całkiem bezpieczne dla rodzin w podróży. Pilot został poddany crash-testom zarówno przez IIHS jak i NHTSA i otrzymał doskonałe oceny od obu z nich. Samochód posiada również wiele standardowych funkcji bezpieczeństwa, takich jak poduszki powietrzne w pasie ruchu, automatyczne hamulce awaryjne, system ostrzegania przed kolizją itp.

Stopa amortyzacji

Ludzie dbają również o stopę amortyzacji swoich samochodów. Hondy zazwyczaj utrzymują swoją wartość ze względu na ich niezwykle trwałe części wysokiej jakości i jakość budowy. Honda ma średnią stopę amortyzacji 40% po 5 latach. Passport amortyzuje się o około 42% po 5 latach, co jest świetnym wynikiem.

  Chevrolet Express Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Jedną z największych zalet posiadania Hondy jest jej niski koszt utrzymania i łatwość naprawy samochodów. Średnio, samochody Honda kosztują około 428 dolarów, co jest niższe niż wielu innych konkurentów. Co więcej, CR-V ma średni koszt utrzymania i naprawy w wysokości 542 dolarów, co jest nieco wyższe niż średnia Honda, ale nadal niższe niż wiele innych większych SUV-ów.

FAQ

Czy Honda Pilot to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Honda Pilot jest samochodem z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w Hondzie Pilot?

Honda Pilot to samochód z 7 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Mały SUV 4WD

Jaka jest moc Hondy Pilot i czy ma ona turbo?

Honda Pilot ma 280 KM i 262 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Regular Unleaded V-6 o pojemności skokowej 3.5 L Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jaki typ kół posiada?

Honda Pilot posiada 20 X 8 calowe aluminiowe koła przednie i 20 X 8 calowe aluminiowe koła tylne.

Czy Honda Pilot ma jakieś problemy?

Chociaż Honda Pilot nie jest bez problemów, to był konsekwentny i niezawodny we wszystkich swoich wydaniach. Opcje te są niezawodne i trwałe i mają niski wskaźnik awarii, które były problemem w starszych modelach Pilot.

Jaki rok jest najbardziej niezawodny dla Hondy Pilot?

Generalnie dobrym pomysłem jest wybór modelu z końca pierwszej lub początku drugiej generacji. Szczególnie zdolne i niezawodne są modele z 2008 i 2015 roku.

  Honda Insight Niezawodność

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z