Hyundai Elantra GT Niezawodność

Seria Elantra słynie z przestronnych konstrukcji. Elantra GT to sportowa wersja hatchback modelu Elantra. W porównaniu do Elantry, Elantra GT oferuje więcej przestrzeni wewnętrznej w kabinie i części ładunkowej. Oprócz większej przestrzeni, stylowa Elantra GT oferuje również lepsze osiągi. Podobnie jak jego rodzeństwo, Elantra, samochód ten jest wygodny, niezawodny i niedrogi.

Przegląd

Najnowszy model Hyundai Elantra GT jest całkiem niezły pod względem osiągów. Zawiera on dobry 2,0-litrowy, 4-cylindrowy silnik, który produkuje około 161 KM, czyli więcej niż 147 KM Elantry. Elantra GT oferuje również więcej przestrzeni ładunkowej w porównaniu do poprzedniego modelu.

Niezawodność

Dobrze zbudowany hatchback Hyundai’a, Elantra GT oferuje dużą niezawodność i pomoc drogową. Samochód zapewnia przyjemną i komfortową jazdę. Elantra GT to model Elantra o wysokich osiągach, ale oba mają taką samą średnią ocenę niezawodności 4,5/5,0 według RepairPal. Jednak Elantra GT zajmuje 7. miejsce wśród 36 modeli kompaktowych, czyli o jeden wynik wyżej niż Elantra.

Bezpieczeństwo

Prawie wszystkie modele Hyundai’a są odpowiednie pod względem środków bezpieczeństwa. Ich samochody są dobrze zbudowane i wyposażone w technologię i funkcje. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, najnowsza generacja modelu 2020 ma dobry wynik bezpieczeństwa 4-gwiazdkowy przez NHTSA. Seria Elantra jest ogólnie znana ze swoich funkcji bezpieczeństwa.

Wartość odsprzedaży

Stopa amortyzacji Hyundai Elantra GT wynosi około 54% po 5 latach. W związku z tym, Elantra będzie miał 5-letnią wartość odsprzedaży 10,434 dolarów. Tak więc, w porównaniu do normalnej ceny tag, wartość odsprzedaży jest nadal dobre i może być lepiej, jeśli wziąć dobrą opiekę nad utrzymaniem i stanem Elantra GT.

  Dodge Charger Niezawodność

Konserwacja i naprawa

Średni roczny koszt naprawy dla Elantry GT jest nawet mniejszy niż 400 dolarów, co pokazuje, że Elantra GT jest doskonałą, niezawodną opcją do kupienia. Średni koszt konserwacji i napraw podczas pierwszego dziesięcioletniego doświadczenia Elantry GT wynosi około 5 575 dolarów, co jest mniej niż średni koszt dla innych modeli hatchback na rynku. Ponadto, szanse Elantra GT wymaga poważnej naprawy w pierwszej dekadzie użytkowania są dość niskie. To sprawia, że jest to jeden z najbardziej niezawodnych samochodów.

FAQ

Czy Hyundai Elantra GT to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Hyundai Elantra GT to samochód z napędem na przednie koła.

Ile miejsc jest w Hyundai Elantra GT?

Hyundai Elantra GT to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Duże samochody

Ile koni mechanicznych ma Hyundai Elantra GT i czy ma turbo?

Hyundai Elantra GT ma 161 KM i 150 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Regular Unleaded I-4 o pojemności skokowej 2.0 L Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży prześwit ma Hyundai Elantra GT?

5,9 cala ( 14,99 cm )

Jaki typ kół posiada samochód?

Hyundai Elantra GT ma 17 X 7 calowe aluminiowe koła przednie i 17 X 7 calowe aluminiowe koła tylne.

Jak długo będzie służył Hyundai Elantra GT?

Przy prawidłowej konserwacji i odpowiedzialnej jeździe, Hyundai Elantra wytrzyma od 200 000 do 250 000 mil. Przy przebiegu 15 000 mil rocznie będzie trwał 13-17 lat. Potem będzie wymagał kosztownych napraw. Elantry mogą przejechać do 300 000.

  Kto produkuje najbardziej niezawodne silniki turbo?

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z