Jaguar XK Niezawodność

Jaguar jest marką pojazdów ekstrawaganckich Jaguar Land Rover, brytyjskiego producenta pojazdów na całym świecie z bazą w Whitley, Coventry, Anglia. Jaguar XK jest drugim i ostatnim wiekiem Jaguara XK fabulous sightseer wykonane i reklamowane przez brytyjskiego producenta samochodów Jaguar Cars pod X150 wewnątrz zadania. Trzyprzejściowy fastback pojawił się na Frankfurt Motor Show 2005 z 4,2-litrowym silnikiem V8 swojego archetypu, a dwuprzejściowy kabriolet pojawił się w 2006 roku na North American International Auto Show.

Przegląd

W 2010 roku, Jaguar dodał wybór Speed Pack, z opływowym zestawem nadwozia i ogranicznik prędkości rozszerzony do 280 km / h (174 mph), a Black Pack, z ciemnymi haggles. Jaguar XK może przejść od 0-60 mph w 6,8 sekundy, z prędkością maksymalną 155 mil na godzinę.

Niezawodność

Najbardziej niezawodny i skromny w utrzymaniu pojazd w każdym momencie. Wyjątkowo wspaniała gratka dla tak kosztownego i doskonałego pojazdu. Nie jest to w żadnym razie niesłychanie znaczące, ponieważ nie jest to w żadnym razie niesłychanie znaczące. Jaguar Reliability Rating jest 2.5 z 5.0.

Bezpieczeństwo

NHTSA’s 5-Star Safety Ratings pomagają konsumentom porównać bezpieczeństwo pojazdu podczas poszukiwania samochodu. Więcej gwiazdek oznacza bezpieczniejsze samochody. Rekomendowana ocena bezpieczeństwa Jaguara XK wynosi 3 na 10.

Wartość odsprzedaży

Jaguar XK z 2015 roku ma szacowane długoterminowe tempo pogorszenia na poziomie 22%. W ciągu 5 lat jego wartość zmniejszy się o około 9 334 dolarów z obecnego kosztu około 42 425 dolarów do 33 092 dolarów.

  Jaguar F-Pace Niezawodność

Konserwacja i naprawa

Modele Jaguar zazwyczaj około 17,636 dolarów za wsparcie i koszty napraw podczas ich początkowych 10 lat administracji. Jest to więcej niż biznes normalny dla znaków ekstrawagancji przez $ 5,846. Istnieje dodatkowo 40,54% możliwość, że Jaguar będzie wymagać znacznej poprawki w tym czasie.

FAQ

Czy Jaguar XK jest samochodem z napędem na przednie koła, napędem na tylne koła lub napędem na wszystkie koła?

Jaguar XK jest samochodem z napędem na tylne koła.

Ile miejsc jest w Jaguarze XK?

Jaguar XK to samochód z 4 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Minicompact Cars

Jaka jest moc w Jaguarze XK i czy ma on turbo?

Jaguar XK ma 385 koni mechanicznych i 380 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Premium Unleaded V-8 o pojemności skokowej 5.0 L Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży prześwit ma Jaguar XK?

4,7 cala ( 11,94 cm )

Jaki typ kół posiada?

Jaguar XK ma 20 X 9 calowe aluminiowe koła przednie i 20 X 10 calowe aluminiowe koła tylne.

Czy Jaguar XK to dobry samochód?

Z jego lekkim, bonded, nitowane aluminium monocoque i aluminiowe panele ciała, Jaguar XK jest doskonałym wyborem dla używanego samochodu. Możesz wybierać spośród niezawodnego 4,2 litra lub 5,0 litra V8 pod jego długą maską – który może być doładowany w modelach R. Jest on również bardzo przystępny cenowo – tylko 6000 PS.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z