Jeep Commander Niezawodność

Jeep to marka samochodowa mająca swój początek w Stanach Zjednoczonych, obecnie posiadana przez europejsko-amerykański koncern Stellaris. Jeep Commander XK i XH (dla wariantu produktu sterowanego silnikiem wysokoprężnym) to umiarkowanej wielkości SUV, który był produkowany od 2005 do 2010 roku przez oddział Jeep amerykańskiego producenta Chrysler. W tym przypadku chodzi o napęd na cztery koła, który jest napędzany przez silnik elektryczny.

Przegląd

Z zużyciem paliwa 15,5 litra/100km, 18 mpg UK, 15 mpg-USA (średnia), 0 do 100 km/h (62mph) w 7,4 sekundy, najbardziej ekstremalne maksymalnej prędkości 129 mph (208 km/h), waga kontrolna 5192 lbs (2355 kgs), Commander 5.7i HEMI V8 ma normalnie ssący silnik V 8 komorowy, silnik benzynowy. Silnik ten wytwarza największą siłę 326 PS (322 bhp – 240 kW) przy 5000 pm i najbardziej ekstremalną siłę 500 Nm (368 lb. ft) przy 4000 pm. Moc jest wysyłana na ulicę przez napęd na wszystkie koła (AWD) z 5-stopniową automatyczną skrzynią biegów.

Niezawodność

Jeep Commander Reliability Rating wynosi 3.5 na 5.0, co plasuje go na czwartym miejscu wśród 14 pełnowymiarowych SUV-ów. Normalny roczny koszt naprawy wynosi 639 dolarów, co oznacza, że ma normalne koszty posiadania. W związku z tym, że jest to samochód, w którym nie ma żadnych problemów z poruszaniem się po drogach, nie ma co liczyć na to, że będą one poważne.

Bezpieczeństwo

Jeep Commander otrzymał 5 z 5 gwiazdek w kategorii bezpieczeństwa kierowcy i pasażera przedniego od National Highway Safety Transportation Administration. Model uzyskał 3 z 5 gwiazdek w teście zderzeniowym metodą przewracania. W Jeepie Commanderze dostępne są różne opcje układów zapewniających dobre samopoczucie.

  Jeep Grand Cherokee L Niezawodność

Wartość odsprzedaży

Amortyzacja przez 4 lata wynosi 1,419 euro, 1,013 euro. Prędkość maksymalna wynosi 208 km/h, 189 km/h. Amortyzacja Jeep Commander na 4 lata różni się w zależności od roku produkcji, rodzaju nadwozia, rodzaju paliwa, skrzyni biegów czy mocy. Jeep Commander, 4-letnia lista amortyzacji.

Konserwacja i naprawa

Szacowany koszt utrzymania i naprawy Jeep Commander waha się od 95$ do 4447$, przy czym średni koszt wynosi 277$.

FAQ

Czy Commander to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Jeep Commander jest samochodem z napędem na 4 koła.

Ile miejsc jest w Jeepie Commanderze?

Jeep Commander to samochód z 7 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: 4WD Sport Utility Vehicles

Ile koni mechanicznych ma Jeep Commander i czy ma turbo?

Jeep Commander ma 357 koni mechanicznych i 389 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowe V8 o pojemności skokowej 5.7L/ Układ paliwowy to: SMPI.

Jaki typ kół posiada?

Commander ma 17 x 7,5-calowe aluminiowe koła przednie i 17 x 7,5-calowe aluminiowe koła tylne.

Z jakimi problemami borykają się Jeep Commandery?

Raporty wskazują, że niektóre modele Jeepa Commandera z lat 2006-2010 z silnikami 3.7 V6 lub 4.7 V8 były podatne na wycieki spalin. Właściciele opisują, że słyszeli łaskoczący dźwięk dochodzący z kolektora wydechowego, a później znajdowali uszkodzone śruby.

Czy Jeep Commander to dobry samochód?

Jeep Commander to niezawodny i solidny pojazd, który zapewnia komfort, styl i moc. Miłośnicy SUV-ów uwielbiają Jeepa Commandera, ponieważ jest przyjemny w prowadzeniu, świetny do jazdy terenowej i przestronny. Jest wart swojej ceny podstawowej.

  Jaguar XKR / XKR-S Niezawodność

Czy Jeep przygotowuje modele na rok 2022?

Tak, Jeep planuje wypuszczenie nowej generacji Jeepów w 2022 roku. Będą one potężniejsze i bardziej luksusowe niż kiedykolwiek wcześniej. Jeep(r) Grand Cherokee Limited z 2022 roku wzbogaca pojazd o styl i luksus dzięki sześciogłośnikowemu systemowi dźwiękowemu klasy premium z aktywną redukcją szumów. Fotele Premium Capri wykończone skórą zapewniają dodatkowy komfort.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z