Który Mercedes ma trzeci rząd siedzeń?

Który Mercedes ma trzeci rząd siedzeń?

Jeśli masz dużą rodzinę i chcesz mieć samochód, który pomieści wszystkich, Mercedes ma wszystko pod kontrolą. Mercedes-Benz ma w swojej ofercie kilka modeli SUV-ów z trzecim rzędem siedzeń.
Modele Mercedesa z trzecim rzędem siedzeń należą do klas Mercedes-Benz GLB, GLE i GLS. Wszystkie te luksusowe SUV-y charakteryzują się wysokimi osiągami i są wyposażone w luksusowe funkcje. Ale ponieważ potrzeby ludzi są różne, ważne jest, aby dowiedzieć się, który model odpowiada Twoim potrzebom.
Aby wybrać odpowiedniego Mercedesa z trzecim rzędem siedzeń, należy porównać wymiary kabiny, aby sprawdzić, który z nich jest dla Ciebie idealny. Dodatkowo, należy porównać cechy różnych modeli, aby wybrać samochód o pożądanych przez nas właściwościach.

Mercedes GLB-Class

Mercedes GLB-Class to najlepsza opcja dla osób, które mają ograniczony budżet, ale nadal chcą mieć 7-miejscowy samochód. Z ceną wywoławczą około 38.000 dolarów, jest to jeden z najbardziej przystępnych SUV-ów Mercedesa na rynku. Pomimo przystępnej ceny, nadal posiada wyjątkowe cechy Mercedes-Benz.
Ten kompaktowy SUV oferuje wiele wysokiej klasy funkcji i ma dużo przestrzeni ładunkowej, jeśli chcesz wystartować w teren. Co jest wyjątkowe w tym pojeździe, to fakt, że można złożyć siedzenia w trzecim rzędzie, aby zwiększyć przestrzeń ładunkową. Ponadto, fotele w drugim rzędzie są również składane. Po złożeniu obu rzędów masz do dyspozycji mnóstwo miejsca do przechowywania.
Wyposażony w 2,0-litrowy silnik z turbodoładowaniem o mocy 221 KM, ten SUV jest wystarczająco mocny do codziennych dojazdów do pracy. Możesz również wybrać opcję AWD, aby zapewnić sobie płynną jazdę w każdym terenie. Innymi zaletami tego modelu są intuicyjny system informacyjno-rozrywkowy, przestronna kabina i liczne elementy bezpieczeństwa.

Wymiary siedzeń Mercedes-Benz GLB-Class:

Miejsca siedzące dla pasażerów: Standardowo 5-miejscowe, dostępne 7-miejscowe
Wysokość nad głowami (1. rząd): 40,7 cala
Przestrzeń na nogi (1. rząd): 41,1 cala
Miejsce na ramiona (1. rząd): 55,9 cali
Miejsce nad głową (2. rząd): 39,3 cala
Przestrzeń na nogi (2. rząd): 38,1 cali
Miejsce na ramiona (2. rząd): 54,9 cali
Miejsce nad głową (3. rząd): 34,8 cali
Przestrzeń na nogi (3. rząd): 29,1 cali
Miejsce na ramiona (3. rząd): 43,8 cali
Pojemność bagażnika: 22,0-62,0 stopy sześcienne

  Który silnik Mercedesa brzmi jak Pagani?

Mercedes GLE-Class

Mercedes Klasy GLE to idealny SUV z trzecim rzędem siedzeń dla osób, które chcą mieć dobry stosunek jakości do ceny. Ten średniej wielkości SUV posiada większość cech, które można znaleźć w potężniejszym modelu GLS, ale za przystępną cenę. Jego cena początkowa wynosi około 58 000 dolarów.
Mercedes Klasy GLE to przede wszystkim luksus, niezawodność i wygoda. Jest to jeden z najwyżej ocenianych SUV-ów na rynku pod względem niezawodności. Co więcej, ma przestronne wnętrze, które zapewni komfort nawet osobom siedzącym na fotelach w trzecim rzędzie.
Klasa GLE to potężna maszyna, która dzięki mocnemu 2,0-litrowemu silnikowi 4-turbo jest w stanie rozpędzić się od 0 do 60 km/h w 7 sekund. Inne kluczowe elementy wyposażenia to bezkluczykowy start, regulowana kierownica, elektrycznie podnoszona klapa bagażnika, bezkluczykowe wejście, tempomat i pokładowy zestaw głośnomówiący.
Oprócz opcji 7-miejscowej, pakiet trzeciego rzędu Mercedesa Klasy GLE obejmuje również elektrycznie regulowane w sześciu kierunkach fotele w drugim rzędzie oraz elektrycznie składane zewnętrzne oparcia siedzeń, ułatwiające wsiadanie i wysiadanie z trzeciego rzędu. Dzięki takim cechom jest to idealny samochód rodzinny.

Wymiary siedzeń Mercedesa Klasy GLE

Miejsca siedzące dla pasażerów: Standardowo 5-miejscowe, dostępne 7-miejscowe
Wysokość nad głowami (1. rząd): 40,5 cala
Przestrzeń na nogi (1. rząd): 40,3 cala
Miejsce na ramiona (1. rząd): 59,3 cala
Miejsce nad głową (2. rząd): 36,9 cali
Przestrzeń na nogi (2. rząd): 40,9 cali
Miejsce na ramiona (2. rząd): 58,3 cala
Pojemność bagażnika: 33,3 – 74,9 cali

  Najlepszy model Mercedesa GLA

Mercedes GLS-Class

Jeśli jesteś gotów wydać pieniądze na jednego z najpotężniejszych i najbardziej luksusowych SUV-ów na rynku, Mercedes-Benz GLS-Class jest najlepszą opcją. Kosztujący około 76 000 dolarów, ten duży i luksusowy SUV jest jednym z najlepszych pojazdów z trzecim rzędem siedzeń na rynku.
Mercedes GLS-Class SUV nie brakuje przestrzeni lub komfortu, nawet z jego siedzeń trzeciego rzędu. Ma również największą przestrzeń ładunkową po złożeniu siedzeń. Z łatwością pomieścisz w niej wszystkie przedmioty potrzebne podczas weekendowej wycieczki lub sportowego wypadu.
Możesz wybrać model podstawowy – GLS 450 lub potężnego SUV-a AMG GLS 63. Modele w tej klasie są jedyne w swoim rodzaju i oferują komfort, który można porównać jedynie z najlepszymi SUV-ami na rynku.
Nabywcy mogą wybrać turbodoładowany silnik rzędowy o pojemności 3,0 litrów lub podwójnie turbodoładowany silnik V8 o pojemności 4,0 litrów. Należy pamiętać, że oba te silniki są wyposażone w układ EQ Boost, dzięki czemu można uzyskać wyjątkowe osiągi. Poza tym, jest wyposażony w wiele zaawansowanych i luksusowych funkcji.

Wymiary siedzeń Mercedesa Klasy GLS

Miejsca siedzące dla pasażerów: Standardowo 7-miejscowe z 6 dostępnymi
Wysokość nad głowami (1. rząd): 39,4 cala
Przestrzeń na nogi (1. rząd): 40,3 cala
Miejsce na ramiona (1. rząd): 59,3 cala
Miejsce nad głową (2. rząd): 40,2 cala
Przestrzeń na nogi (2. rząd): 41,9 cali
Przestrzeń na ramiona (2. rząd): NIE DOTYCZY
Przestrzeń na nogi (3. rząd): 34,6 cala
Pojemność bagażnika: 17,4 – 84,7 stóp sześciennych

  Które modele Mercedesa mają turbo diesla?

Good things to know about third-row SUV seats

Który Mercedes z trzecim rzędem ma największą przestrzeń ładunkową?

Jedną z zalet Mercedesa z trzecim rzędem jest możliwość złożenia siedzeń trzeciego rzędu w celu uzyskania dodatkowej przestrzeni ładunkowej. Po złożeniu siedzeń Mercedes GLS ma największą przestrzeń ładunkową – 84,7 stóp sześciennych. To wystarczająca ilość miejsca, aby przewieźć wiele rzeczy podczas pikniku lub wycieczki.

Czy Mercedes oferuje samochody 7-osobowe?

Mercedes-Benz ma kilka 7-miejscowych pojazdów na rynku. Do modeli Mercedesa z 7-miejscową kabiną należą SUV-y Mercedes-Benz GLE, GLB i GLS. Poza tym, Mercedes wymyślił ciekawy projekt swojego nowego, najmniejszego SUV-a, który pozwala na umieszczenie w nim nawet siedmiu miejsc.

Który SUV Mercedesa ma najwygodniejsze siedzenia w trzecim rzędzie?

Siedzenia w trzecim rzędzie mogą być bardzo niewygodne, zwłaszcza dla dorosłych. Jednak większość modeli Mercedesa z trzecim rzędem jest bardzo wygodna. Mercedes Klasy GLS ma najwygodniejsze siedzenia w trzecim rzędzie. To zasługa jego przestronnego wnętrza i większych rozmiarów. Większość dorosłych osób będzie się czuła komfortowo siedząc w trzecim rzędzie w GLS, podczas gdy w innych modelach będzie ciasno.

Końcowe przemyślenia

Modele Mercedes-Benz z trzecim rzędem siedzeń to Klasa GLS, Klasa GLE i Klasa GLB. Jeśli chcesz mieć kompaktowego, luksusowego SUV-a z trzecim rzędem siedzeń, GLB jest najlepszą opcją. Jeśli zależy Ci na dobrym stosunku jakości do ceny, wybierz średniej wielkości SUV-a GLE z trzecim rzędem siedzeń, podczas gdy GLS jest idealny dla tych, którzy szukają komfortu i luksusu.
Bez względu na to, jaki model Mercedesa Państwo wybiorą, znajdą Państwo komfort i luksus, którego pragną. Wszystkie są wyposażone w najwyższej klasy, zaawansowane funkcje. Są również wygodne i świetnie nadają się dla rodzin.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z