Mercedes AMG G63 Niezawodność

Niemiecki producent samochodów, Mercedes, jest jednym z najbardziej ekskluzywnych samochodów z niezwykle stylowo wyglądającymi nadwoziami. Klasa G Mercedesa jest przeznaczona dla samochodów terenowych lub SUV. Model AMG G63 to SUV o wysokich osiągach z dużo szybszym napędem i systemem AWD.

Przegląd

G63 to SUV, który może być używany w każdej sytuacji dzięki systemowi AWD i mocnemu silnikowi. SUV jest napędzany silnikiem 4.0 L V8 Biturbo, który może wyprodukować potężną liczbę 577 koni mechanicznych i może przyspieszyć od 0 do 60 mph w zaledwie 4,5 sekundy.

Niezawodność

Niezawodność jest kluczowym czynnikiem przed zakupem jakiegokolwiek samochodu przez każdego kupującego, ponieważ pomaga ludziom określić jakość i cechy samochodu. Samochody Mercedesa są dość niezawodne, ale znane są z wysokich kosztów utrzymania. G63 ma średnią ocenę niezawodności 3.0 na 5.0 według Consumer Reports.

Bezpieczeństwo

Funkcje bezpieczeństwa zawsze były plusem niemieckich pojazdów, ponieważ produkowali oni całkiem bezpieczne samochody ze znaczną liczbą funkcji bezpieczeństwa. Samochody Mercedesa bardzo dobrze wypadają w testach zderzeniowych. AMG G63 ma dobrą ocenę za bezpieczeństwo i posiada wiele funkcji bezpieczeństwa, takich jak asystent pasa ruchu, system hamowania awaryjnego, wykrywanie pieszych itp.

Stopa amortyzacji

Wartość odsprzedaży jest dodatkowo istotnym czynnikiem w określaniu niezawodności pojazdu. Pojazdy marki Mercedes zazwyczaj starzeją się całkiem dobrze, co sprawia, że zachowują swoją wartość. Normalne pojazdy Mercedesa tracą na wartości około 45% po 5 latach, a AMG G63 traci na wartości około 45% po 5 latach, co jest całkiem dobrym wynikiem.

  Niezawodność BMW VS Cadillac - co jest lepsze?

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania to najważniejsza cecha, która pozwala ocenić niezawodność każdego samochodu. Samochody Mercedesa są zazwyczaj dość skomplikowane i kosztują dużo za ich utrzymanie. G63 ma wysokie koszty utrzymania i napraw, wynoszące około 1500 dolarów rocznie, co jest dość wysoką wartością w porównaniu z wieloma rywalami.

FAQ

Ile miejsc jest w Mercedes-AMG G63?

Mercedes-AMG G63 to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Napęd na wszystkie koła

Jaka jest moc Mercedesa-AMG G63 i czy ma on turbo?

Mercedes-AMG G63 ma 577 KM i 627 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Premium Unleaded V-8 o pojemności skokowej 4.0 L. Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jak duży jest bagażnik w Mercedesie-AMG G63?

68,5 stóp sześciennych ( 1,94 m3 )

Jak duży prześwit ma Mercedes-AMG G63?

9,5 cala ( 24,13 cm )

Jaki typ kół posiada?

Mercedes-AMG G63 ma aluminiowe koła przednie 20 X 9,5 cala i aluminiowe koła tylne 20 X 9,5 cala.

Ile mil wytrzyma G63?

Możesz oczekiwać, że Twój G63 AMG osiągnie 200,000 mil, jeśli będzie odpowiednio konserwowany. To jasne, że chcesz dbać o swój samochód, ale nie wiesz, kiedy skorzystać z niektórych usług.

Czy Mercedes G Wagon jest niezawodny?

Nie możesz się winić, że chcesz mieć Mercedesa klasy G. Mercedes Benz G-Class to połączenie luksusu, możliwości jazdy terenowej i wytrzymałości. Jest to również niezawodny pojazd, dzięki niezmiennej od dziesięcioleci konstrukcji.

  Maserati VS Mercedes Niezawodność

Co jest wyjątkowego w Mercedesie G63?

Pakiet AMG Trail sprawi, że Państwa G 63 będzie jeszcze bardziej wydajny podczas jazdy w terenie. Ten specjalny produkt obejmuje konfigurację przystosowaną do jazdy w terenie oraz opony terenowe przystosowane do jazdy w terenie.

Co oznacza 63 w Mercedesie?

Odznaka Mercedes-AMG 63 oznacza surowe, niezakłamane osiągi bez kompromisów, bez względu na to, jaki jest to silnik. Mercedes-AMG63 marki Mercedes-Benz oferuje zarówno osiągi bliskie supersamochodowi, jak i luksus SUV-a, niezależnie od tego, czy jest to Klasa C czy Klasa E.

Czy mój Mercedes G63 ma Android Auto?

Tak, Twój Mercedes G63 AMG jest standardowo wyposażony w system Android Auto. Android Auto jest dostępny w modelach Mercedes-Benz Klasy G z 2018 roku i nowszych. Oznacza to, że możesz podłączyć swój telefon przez Bluetooth i odtwarzać muzykę przez głośniki, trzymając ręce na kierownicy.

Czy G Wagon ma podgrzewane siedzenia?

Tak, G63 AMG jest wyposażony w podgrzewane przednie fotele. Standardowe wyposażenie obejmuje podgrzewane fotele przednie z 10-kierunkową regulacją zagłówków oraz podgrzewane fotele tylne. Możliwe jest również dokupienie skórzanej tapicerki Nappa lub podgrzewanej kierownicy w kolorze drewna. W obu rzędach Klasy G jest dużo miejsca.

Jaka jest różnica między G63 a G55?

G55 był w stanie skonsumować 11 (miasto) do 15 mpg (autostrada), podczas gdy G63 miał węższy zakres 12 (miasto), i 14 (autostrada), mpg. Aby uzyskać G-Wagen na drogach high-end, gdzie jest teraz, kosmetyczne zmiany były konieczne.

  Dodge Caliber Niezawodność

Który jest lepszy G-Wagon czy Range Rover?

G-Wagen pod względem miejsca na nogi mniej więcej dorównuje Range Roverowi. Jest to siedem centymetrów więcej niż w G-Wagenie. Pojemność bagażnika G-Wagena wynosi 68,6 jardów sześciennych przy opuszczonych tylnych siedzeniach. Standardowy Range Rover jest jeszcze lepszy – 70,9 stóp sześciennych.

Jaka jest różnica pomiędzy G500 i G63?

Są pewne wady G63 w porównaniu do jego rodzeństwa G500 w terenie. G63 ma trzy dodatkowe programy jazdy (Trail Sand i Rock), w przeciwieństwie do G500, który ma tylko jeden „G Mode” do jazdy terenowej. Boczne rury wydechowe G63 zmniejszają prześwit.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z