Najlepsze używane samochody z Android Auto

Android Auto to samochodowy system integracji smartfonów, który umożliwia korzystanie z aplikacji telefonu bezpośrednio na ekranach infotainment w samochodzie i na desce rozdzielczej. Jest to bardzo korzystne, ponieważ można korzystać z Google Maps jako głównego systemu nawigacji.

Co więcej, umożliwia to również przejęcie pełnej kontroli nad muzyką poprzez zintegrowanie aplikacji takich jak Spotify z ekranem infotainment samochodu. Android Auto pozwala również na ustanowienie głośnomówiący rozmów telefonicznych i wiadomości, które jest zgodne z przepisami ruchu drogowego w praktycznie każdym kraju na świecie.

Jako takie, to jest tylko uzasadnione, aby kupić samochód z Android Auto, jeśli używasz urządzenia Android jako smartphone. The 2016 Honda Accord EX pochodzi z Android Auto w standardzie, podczas gdy trzeba będzie zapłacić mniejszą premię, aby uzyskać go na 2017 Hyundai Elantra.

2017 Volvo XC90 może być jednym z najlepszych luksusowych używanych SUV-ów, które można kupić w tej chwili i jest również wyposażony w Android Auto. Jeśli chcesz kupić premium używany sedan 2017 Audi A4 pochodzi z Android Auto bezpośrednio z fabryki. Jeśli chcesz tani i wydajny samochód, który jest wyposażony w Android Auto w standardzie, upewnij się, że sprawdzisz 2017 Chevy Bolt.

2016 Honda Accord EX

Jeśli jesteś po tani samochód, który nie poświęca większość współczesnych udogodnień samochodowych, upewnij się, aby sprawdzić 2016 Honda Accord. Można znaleźć kilka przykładów low-mileage poniżej znaku $ 20k, co sprawia, że Accord jest świetną opcją, aby przejść do, jeśli chcesz ładny sedan średniej wielkości.

Nawet jeśli Accord nie pochodzi z Android Auto w standardzie, zarówno Android Auto i Apple Car Play są zawarte w mid-spec EX trim, który jest zwykle jeden większość ludzi iść na tak. Accord jest zarówno niezawodny, jak i wydajny, co oznacza, że powinien zaspokoić wszystkie Twoje codzienne potrzeby przez wiele lat.

  Jaki jest najwolniejszy samochód na świecie?

2017 Hyundai Elantra

Jeśli masz ograniczony budżet, ale nadal chcesz uzyskać najlepszą jakość za swoje pieniądze, jeśli chodzi o technologie oprogramowania samochodowego, upewnij się, że sprawdzisz 2017 Hyundai Elantra. Elantra również nie pochodzi z Android Auto jako standard, ale prawie wszystkie modele Elantra sprzedawane były wyposażone w Android Auto.

Oprócz posiadania wszystkich niezbędnych funkcji integracji smartfona, Elantra jest również wyposażony w dość wysokiej jakości wnętrze wypełnione wystarczającą ilością miejsca dla każdego pasażera. Elantra oferuje również najwyższej klasy bezpieczeństwo, niezawodność i wyniki wydajności, które sprawiają, że jest to świetny używany samochód do rozważenia.

2017 Volvo XC90

Volvo XC90 z 2017 roku jest jednym z najlepszych używanych SUV-ów, jakie można kupić w dzisiejszych czasach, ponieważ jest dobrze wyposażony fabrycznie, a jednocześnie oferuje bardzo dużo za pieniądze. Biorąc pod uwagę fakt, że większość producentów samochodów premium doświadcza poważnej amortyzacji i średniej niezawodności, będziesz zaskoczony, jak dobrze zbudowane są te SUV-y w porównaniu do reszty segmentu.

XC90 nie pochodzi z Android Auto prosto z fabryki, ale prawie wszystkie używane samochody są wyposażone w Android Auto. Poza tym, że jest lepszy od większości średniej wielkości luksusowych SUV-ów, XC90 jest również pięknie zaprojektowany wewnątrz i na zewnątrz, nie będąc zbyt dramatycznym lub efektownym w średniej cenie używanego samochodu około $39k.

2017 Audi A4

Audi A4 jest jednym z najbardziej udanych modeli Audi wszechczasów, ponieważ równoważy rozmiar, komfort i praktyczność lepiej niż jego większy brat, A6, i jego mniejszy brat, A3 sedan. Poza tym, że jest to pick segmentu, A4 pochodzi z Android Auto prosto z fabryki, co sprawia, że zakup 2017 A4 tak łatwe, jak to możliwe.

  Najlepsze samochody używane z adaptacyjnym tempomatem

Zarówno wygląd zewnętrzny, jak i wewnętrzny są wciąż tak samo aktualne, ponieważ Audi zastosowało w A4 wiele najnowocześniejszych technologii. Możesz dostać ładnie wyposażoną używaną A4 za około 23 tys. dolarów, co oznacza, że A4 jest z pewnością warta Twojego czasu i pieniędzy.

2017 Chevy Bolt

2017 Chevy Bolt jest doskonałym punktem wejścia do świata samochodów hybrydowych i elektrycznych, ponieważ oferuje wiele technologii za nie tak dużo pieniędzy. To powiedziawszy, Bolt można mieć za około $ 16k używane, który jest dość kusząca cena, jeśli jesteś zainteresowany zakupem samochodu miejskiego.
Bolt pochodzi z w zasadzie wszystkie nowoczesne technologie, ponieważ jest to hybrydowy / elektryczny samochód. Oznacza to, że Android Auto jest dołączony do każdego poziomu wykończenia i wyboru silnika.

Sekcja FAQ

Czy Android Auto jest tego warte?

Android Auto pozwala na bezpieczne i łatwe korzystanie z telefonu podczas jazdy. Jako taki, system jest rzeczywiście warto i raz go używać nigdy nie będzie wrócić do korzystania z wbudowanego systemu infotainment samochodu. Interfejs jest mniej więcej taki sam jak w telefonie, więc łatwo jest zapoznać się z systemem w ciągu kilku sekund.

Co więcej, systemy takie jak te umożliwiają korzystanie z ulubionych aplikacji bezpośrednio na głównym systemie infotainment samochodu. Po prostu nie ma powodu, dla którego nie powinieneś zdecydować się na Android Auto, zwłaszcza jeśli dostaniesz jeden z tych zupełnie nowych systemów bezprzewodowych.

  Jakie głośniki pasują do mojego samochodu?

Ile kosztuje Android Auto?

Aplikacja Android Auto jest darmowa i nie musisz nic płacić, jeśli chcesz ją pobrać z Google Play Store. Jeśli jednak chcesz, aby Twój samochód oferował nawet tego typu technologie, prawdopodobnie będziesz musiał zapłacić około kilkuset dolarów, aby je uzyskać.

Jednak Android Auto jest prawdopodobnie będzie zwiększenie ogólnej wartości odsprzedaży samochodu, co oznacza, że będzie odzyskać część kosztów. Ponadto, jeśli zdecydujesz się na Android Auto nie będziesz musiał płacić za system nawigacji samochodu, ponieważ Google Maps jest lepszy od wszystkich tych systemów.

Czy Android Auto jest lepsze od Apple Car Play?

Porównywanie Android Auto i Apple Car Play jest jak porównywanie jabłek do pomarańczy. Są one mniej więcej takie same biorąc pod uwagę to, co oferują i oczywiste jest, że ludzie, którzy używają Androida będą woleli Android Auto, podczas gdy ludzie, którzy używają urządzeń z iOS będą woleli Apple Car Play.

Oba te systemy są równie dobre, co oznacza, że podejmiesz złą decyzję, używając któregoś z nich.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z