Niezawodność Audi e-tron GT

Audi e-tron GT to całkowicie elektryczny pojazd wyprodukowany przez Audi i wprowadzony na rynek w 2020 roku. Samochód posiada dużą baterię, dzięki której można pokonywać nawet długie dystanse. Posiada również możliwość szybkiego ładowania. Samochód jest czteroosobowym sedanem i posiada słynny system napędu na wszystkie koła Audi.

Audi e-tron GT

Samochód posiada 2 synchroniczne silniki elektryczne AC, które są zasilane przez pakiet akumulatorów o pojemności 93,4 kWh. Samochód obsługuje również szybkie ładowanie do 270 kW i może naładować samochód w 22 minuty. Szacowany zasięg samochodu wynosi około 264 mil (425 km).
Silnik elektryczny samochodu umożliwia ekstremalne przyspieszenie samochodu i może on przejść od 0 do 60 mph w zaledwie 4,1 sekundy. Jest również model RS, który może jechać tak szybko jak 0 do 60 mph w zaledwie 3.3 sekundy.

Niezawodność

e-tron GT jest stosunkowo nowym samochodem, aby ocenić jego niezawodność. Poprzednie modele e-tron Audi były dość niezawodne i trwałe. GT ma dwa bagażniki, co zwiększa praktyczność samochodu. Istnieją pewne problemy zgłaszane jako nagła utrata mocy, ale to może być objęte 4-letnią gwarancją Audi.

Konserwacja

Samochody elektryczne często mają niewielkie lub żadne koszty utrzymania ze względu na mniejszą liczbę ruchomych części w samochodzie. Istnieją jeszcze pewne maintenances samochodów elektrycznych, takich jak klocki hamulcowe i wymiana systemu, wymiana gniazda ładowania i wymiana opon. Wszystkie te czynności wykonuje się przy określonym przebiegu i to z pewnością pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze.

  Aston Martin DB11 Niezawodność

Elektryczny pojazd luksusowy

e-tron GT ma bardzo niskie koszty utrzymania i ma bardzo dobry silnik elektryczny. Samochód jest naprawdę drogi, ale to się opłaca w postaci wydajności twojego samochodu. Samochód jest nowym dodatkiem do linii e-tron Audi, i ma czas, aby pokazać żadnych poważnych wad. Poza tym, patrząc na poprzednie e-trony, możemy z pewnością stwierdzić, że samochód będzie wystarczająco niezawodny.

FAQ

Czy Audi e-tron / e-tron Sportback to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Audi e-tron / e-tron Sportback to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile jest miejsc siedzących w Audi e-tron / e-tron Sportback?

Audi e-tron / e-tron Sportback to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Standard SUV 4WD

Ile koni mechanicznych ma Audi e-tron / e-tron Sportback i czy ma turbo?

Audi e-tron / e-tron Sportback ma 355 koni mechanicznych i 414 lb-ft momentu obrotowego.

Jakie ma koła?

Audi e-tron / e-tron Sportback ma 20 X 9-calowe aluminiowe koła przednie i 20 X 9-calowe aluminiowe koła tylne.

Jaki jest zasięg dla Audi e-tron GT?

Zasięg modelu e-tron GT wynosi 232 mile lub 373 km.

Czy Audi e-tron GT to dobry samochód?

Audi E-Tron GT to świetny pojazd. Całkowicie nowy czterodrzwiowy EV to dający wiele radości z jazdy luksusowy samochód hybrydowy i pojazd elektryczny. Jest zwinny i mocny, oferuje komfortową jazdę oraz zasięg ponad 200 mil. Jest pięknie zaprojektowany w środku i posiada wiele prostych w obsłudze rozwiązań technicznych.

  Audi S5 Sportback Niezawodność

Jak długo wytrzymuje bateria Audi e-tron?

Audi twierdzi, że ta bateria zapewni 241 mil zasięgu (w Ameryce oficjalne twierdzenie to 204 mile dla 95 kWh E-tron SUV).

Jak szybkie jest Audi RS E-Tron GT?

E-Tron GT Quattro produkuje 496 koni mechanicznych i 464 lb-ft momentu obrotowego. To 522 konie i 472 lb-ft twist z overboostem. RS dostarcza 590/637 KM, 612 lb-ft. Prędkość maksymalna GT Quattro to 152, a RS – 155 mil na godzinę.

Czy Audi oferuje rozszerzony plan serwisowy dla swoich pojazdów?

Tak! Mogą Państwo przedłużyć okres ochrony ubezpieczeniowej poprzez wykupienie jednego z naszych Planów Rozszerzonego Serwisu. Pozwala to na dokonywanie napraw bez konieczności płacenia z własnej kieszeni aż do końca okresu gwarancji. Obejmuje on również pomoc drogową, więc jeśli coś się stanie podczas podróży z dala od domu, pomoc jest tuż za rogiem.

Gdzie produkowany jest e-tron GT?

Audi Bruksela jest producentem Audi e-tron od 2018 roku, pierwszego w pełni elektrycznego modelu z czterema pierścieniami tej marki.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z