BMW M4 Niezawodność

M4 to eleganckie 2-drzwiowe coupe zaprojektowane i skonstruowane przez BMW. M4 jest wysokowydajnym modelem samochodów serii 4. Ogólnie rzecz biorąc, seria 4 obejmuje 2-drzwiowe coupe i 4-drzwiowe gran coupe. To M4 zostało zaprojektowane jako samochód sportowy z najwyższej klasy wnętrzem.

Przegląd

M4 został zaprojektowany jako najbardziej stabilny samochód z systemem xDrive, który jest standardem we wszystkich modelach. Posiada potężny silnik 3.0 L twin-turbo z 6-cylindrowym cylindrem i osiąga moc 503 koni mechanicznych. M4 potrzebuje tylko 3,4 sekundy, aby przyspieszyć od 0 do 60 mph. Ten wyczynowy model posiada również znacznie lepszy układ hamulcowy.

Niezawodność

Samochody sportowe są zazwyczaj oceniane za ich prędkość i osiągi, a nie za ich niezawodność. Zazwyczaj nie mają one przyzwoitych ocen niezawodności. Jednak w dzisiejszych czasach firmy produkują wiele niezawodnych samochodów sportowych, które mogą nawet stać się Twoimi codziennymi napędami.
Nie ma wielu niezależnych organizacji, które sprawdziły niezawodność M4, ale patrząc na dobre wyniki niezawodności serii 4, możemy powiedzieć, że jest wystarczająco niezawodny. Ponadto, wielu właścicieli M4 wyraziło swoje opinie na temat swojego samochodu i wydaje się, że samochód nie ma żadnych poważnych wspólnych wad.

Bezpieczeństwo

Samochody BMW są zazwyczaj wystarczająco niezawodne, aby można było im zaufać, a modele M są najbardziej ekskluzywnymi modelami, jakie produkują. M4 ma wszystkie funkcje bezpieczeństwa, których potrzebujesz, z dużo lepszą aerodynamiką jazdy. Posiada wszystkie standardy BMW, takie jak kontrola stabilności, poduszki powietrzne, hamulce przeciwblokujące itp.

  Który silnik BMW jest najlepszy?

Konserwacja i naprawy

Konserwacja każdego samochodu sportowego jest bardzo kosztowna z uwagi na wysokowydajny silnik samochodu. Zazwyczaj samochody BMW są bardzo drogie w utrzymaniu, a modele M są jeszcze droższe w utrzymaniu. Konserwacja zapobiegawcza może kosztować około 2000 dolarów rocznie po gwarancji.
Jeśli mówimy o części i naprawy samochodu, to M4 jest samochodem sportowym i każdy, kto będzie prowadzić samochód będzie go prowadzić lekkomyślnie. To z pewnością wpłynęłoby na zdrowie samochodu, a to kosztowałoby jeszcze więcej pieniędzy.

FAQ

Czy BMW M4 to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

BMW M4 to samochód z napędem na tylne koła.

Ile miejsc jest w BMW M4?

BMW M4 to samochód z 4 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Samochody kompaktowe

Jaka jest moc BMW M4 i czy ma turbo?

BMW M4 ma 503 KM mocy i 479 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Premium Unleaded I-6 o pojemności skokowej 3.0 L. Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży jest bagażnik w BMW M4?

15,5 stóp sześciennych ( 0,439 m3 )

Jaki typ kół posiada?

BMW M4 ma przednie koła z kutego aluminium 19 X 9,5 cala i tylne koła z kutego aluminium 20 X 10,5 cala.

Jak długo wytrzyma BMW M4?

Twoje M4 może wytrzymać bardzo długo. Przy odpowiedniej konserwacji można osiągnąć 200 000 mil.

Czy 50 000 mil to dużo jak na BMW?

50 000 km to nie jest dużo jak na BMW. Jest to moment, w którym wygasa gwarancja fabryczna. Wiele osób wyznaje zasadę „Nie kupuj BMW bez gwarancji”. Moim zdaniem są trzy rzeczy, które powinieneś zrobić. Znajdź samochód, który jest w dobrym stanie i gdzie możesz zobaczyć jego dokumentację serwisową i naprawczą.

  Dlaczego nie warto kupować BMW

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z