BMW serii 5 Niezawodność

Jest to najstarsza seria BMW obecna na rynku. Seria 5 obejmuje samochody typu executive sedan z modelami hybrydowymi i M. Samochód jest pełen luksusowych funkcji wewnątrz, a z zewnątrz jest jednym z najlepiej wyglądających pełnowymiarowych sedanów. Samochody te są również obecne w systemie AWD, który zapewnia jeszcze większą przyczepność i stabilność na drodze.

Przegląd

Luksusowe samochody BMW są znane na całym świecie dzięki swoim osiągom. Seria 5 posiada gamę silników od 1.6 do 4.4 L w modelu M. Podstawowym modelem na rynku amerykańskim jest 530i z 4-cylindrowym silnikiem o pojemności 2,0 l, który daje moc 248 KM. Poza silnikiem, samochód wyposażony jest w wiele udogodnień, takich jak podświetlane światła, lepsze hamulce, itp.

Niezawodność

Seria 5 jest na rynku od dziesięcioleci i ma dobrą reputację pod względem niezawodności. Ludzie często ignorują czynnik niezawodności ze względu na dużą prędkość i piękno tego samochodu. Konstrukcja samochodu jest niezwykle trwała, a części użyte w samochodzie będą długo służyć.
Mówiąc o wynikach niezawodności, G30 ma jeden z najlepszych wyników niezawodności w swojej kategorii. Dostał 4 z 5 ocen od J.D Power, co czyni go jednym z najlepszych w swojej kategorii. Świadczy to o tym, że jakość silnika i produktów zastosowanych w tym samochodzie jest bardzo wysoka.

Bezpieczeństwo

Jest to jeden z najważniejszych czynników niezawodności, a samochody serii 5 mają bardzo wysokie oceny bezpieczeństwa. Otrzymały one pełną ocenę 10 na 10, co jest niezwykle godne pochwały. Posiada wszystkie potrzebne funkcje bezpieczeństwa, takie jak wykrywanie martwego pola, poduszki powietrzne, wspomaganie hamowania itp.

  Czy kupno używanego BMW to zły pomysł?

Konserwacja

Konserwacja tych luksusowych samochodów jest wielkim bólem dla Twojego portfela. To będzie używać prawie 1000 dolarów rocznie do konserwacji zapobiegawczej. jeśli przez przypadek coś się zepsuje, to masz zamiar zapłacić ogromną kwotę. Jednakże, jeśli chcesz jazdy BMW zapewnia, to jest to konieczność.

FAQ

Czy BMW serii 5 to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

BMW serii 5 to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc siedzących mieści się w BMW serii 5?

BMW serii 5 to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Samochody średniej wielkości

Jaka jest moc BMW serii 5 i czy ma turbo?

BMW serii 5 ma 523 KM mocy i 553 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Premium Unleaded V-8 o pojemności skokowej 4.4 L Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jaki typ kół posiada to auto?

BMW serii 5 ma 19 X 8-calowe aluminiowe koła przednie i 19 X 9-calowe aluminiowe koła tylne.

Czy BMW serii 5 ma jakieś problemy?

Najczęstsze problemy w BMW serii 5 to termostaty i pompy wodne. Należy zwracać uwagę na wskaźnik temperatury silnika i kontrolkę serwisową silnika, które są wskaźnikami, że mogą wystąpić problemy. 25% usterek mechanicznych w serii 5 jest spowodowanych przez układ chłodzenia.

Ile kilometrów wytrzyma BMW serii 5?

Przy odpowiedniej pielęgnacji BMW serii 5 powinno wytrzymać od 150 000 do 200 000 mil. Według raportów, wiele modeli jest w stanie wytrzymać nawet 370 tys. mil. Jednak tak długa żywotność jest możliwa tylko wtedy, gdy pojazd jest dobrze utrzymany i poddawany kosztownym naprawom.

  Czy BMW ma opony zapasowe?

Dlaczego BMW serii 5 są tak tanie?

BMW są tanie, ponieważ rynek samochodów używanych jest nasycony. Samochody to produkty, tak jak inne produkty. Kiedy jest duży popyt i duża podaż, ceny spadają.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z