BMW serii 6 Niezawodność

Seria 6 obejmuje samochody luksusowe średniej wielkości. Seria 6 jest jedną z najbardziej luksusowych serii z najlepszymi rodzajami silników. Jeśli chcesz mieć luksusowy samochód z maksymalnym komfortem wnętrza i funkcjami, ale także z dużą prędkością, to jest to najlepszy samochód w tej kategorii. Czwarta generacja zawiera nawet model Gran Turismo.

Przegląd

Seria charakteryzuje się dobrymi silnikami z modelem M, które są samochodami sportowymi. Trzecia generacja miała kabriolet, coupe i sedan z 6-cylindrowymi silnikami turbo. Czwarta generacja posiada Gran Turismo, ale jest to tylko w Europie. Jednak samochód jest nadal dostępny, jeśli kupisz go za używane.

Niezawodność

Zasadniczo, samochody luksusowe mają wiele nowych i zaawansowanych technologicznie funkcji, ale wiążą się z nimi większe szanse na awarie i problemy. Jednak seria 6 była naprawdę przyzwoita pod względem niezawodności dzięki swoim trwałym częściom nadwozia i mechanice.
Dobre oceny niezawodności serii 6 można ocenić na podstawie samochodów serii 6 z 2019 roku, które otrzymały 3,5 na 5 gwiazdek. Jest to niezwykle dobra ocena dla tego rodzaju w pełni luksusowego pojazdu i wyższa niż w przypadku wielu innych samochodów. Seria 6 nie wykazała również żadnych poważniejszych usterek.

Bezpieczeństwo

BMW bardzo ciężko pracuje, aby zapewnić każdy rodzaj dobrej funkcji bezpieczeństwa. Ogólnie rzecz biorąc, niemieckie samochody są znane ze swoich funkcji bezpieczeństwa i BMW jest jednym z najlepszych tego przykładów. Nawet samochody serii 6 trzeciej generacji posiadają funkcje bezpieczeństwa, które można porównać do każdego nowego pojazdu.

  Niezawodność Audi e-tron GT

Konserwacja i naprawy

Koszt utrzymania i eksploatacji tych samochodów jest często dużym czynnikiem. Samochody te wymagają więcej opieki i konserwacji zapobiegawczej niż inne amerykańskie pojazdy. Dodatkowo, tylko prewencyjna konserwacja kosztowałaby ponad 1000 dolarów rocznie. To może nawet wzrosnąć, jeśli nie ma żadnych nieterminowych konserwacji. Wysoka jakość części jest również przekleństwem, ponieważ ich wymiana jest bardzo kosztowna.

FAQ

Czy BMW serii 6 to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

BMW serii 6 to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc siedzących mieści się w BMW serii 6?

BMW serii 6 to samochód z 4 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Subcompact Cars

Jaka jest moc BMW serii 6 i czy ma turbo?

BMW serii 6 ma 315 KM i 330 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Turbo Premium Unleaded I-6 o pojemności skokowej 3.0 L Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży jest bagażnik w BMW serii 6?

10,6 stóp sześciennych ( 0,3 m3 )

Jak duży prześwit ma BMW serii 6?

4,8 cala ( 12,19 cm )

Jaki typ kół posiada to auto?

BMW serii 6 ma aluminiowe koła przednie 18 X 8 cali i aluminiowe koła tylne 18 X 8 cali.

Ile mil wytrzymuje BMW serii 6?

BMW, które jest dobrze utrzymane i regularnie serwisowane, powinno wytrzymać znacznie ponad 100 000 mil. Niektórzy właściciele BMW mają swoje BMW przez ponad 250 000 mil. Jeśli tylko dobrze się nimi opiekujesz, wytrzymują bardzo długo.

  Najlepszy używany BMW hatchback

Czy BMW nadal produkuje serię 6?

Po roku modelowym 2019 BMW usunęło z USA modele serii 6 2WD i 4WD Gran Coupe, aby zrobić miejsce dla modeli serii 8. Gama modelowa 6er jest nadal dostępna w Europie. Jego wysoka, wagonowa wersja Gran Turismo została zaktualizowana na rok 2021.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z