BMW serii 7 – niezawodność

BMW jest znane z luksusowych samochodów o niezwykle wysokim poziomie silników i stabilności na drodze, a to właśnie seria 7. Seria 7 obejmuje pełnowymiarowe samochody luksusowe. Są one dostępne w wersjach benzynowych, wysokoprężnych i z systemem hybrydowym typu plug-in. Seria 7 to w pełni korporacyjny poziom luksusowych samochodów z niezwykle płynnymi jazdami.

Przegląd

Płynność, jaką zapewnia seria 7, jest bezkonkurencyjna. Wnętrze jest również niezwykle wysokiej jakości i oferuje 2 przednie wyświetlacze. Jeśli mówimy o wrażeniach z jazdy, to samochód posiada całą gamę silników od 2.0 L turbo po wysokowydajny 6.6 L silnik V12 produkowany przez Alpinę.

Niezawodność

Jeśli chodzi o niezawodność, seria 7 nie poszła na żadne kompromisy. Od jakości silnika po trwałość części samochodowych, ten samochód jest niezwykle niezawodny. Możesz nawet kupić starą generację serii 7 i to również będzie działać doskonale.
Mówiąc o ocenach niezawodności, to samochód ma 3,5 gwiazdek na 5. Jest to bardzo dobry wynik, jeśli chodzi o pełnowymiarowy samochód luksusowy. Powszechnie, tego rodzaju luksusowych samochodów nie mają dobre wyniki niezawodności, jak Jaguar lub Bentley, ale BMW pokazał bardzo dobre wyniki.

Bezpieczeństwo

Niemieckie samochody są znane ze swoich funkcji bezpieczeństwa i zarządzania zderzeniami. Seria 7 również nie jest mniejsza od innych. Samochód posiada sześć dwustopniowych poduszek powietrznych, które chronią w przypadku każdej kolizji. Istnieją również inne funkcje bezpieczeństwa, takie jak system zapobiegający blokowaniu kół podczas hamowania, kontrola trakcji, system ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu itp.

  Najlepsze używane BMW X3 do kupienia

Konserwacja i naprawy

Konserwacja serii 7 jest większa niż innych małych luksusowych pojazdów, takich jak seria 5. Jest to niepokojący czynnik. Seria 7 potrzebuje ekstremalnej opieki i terminowej konserwacji, aby zapewnić dobry stan samochodu. Jest to jednak z pewnością bardzo kosztowne i wymaga nawet więcej niż 1000 dolarów rocznie w ciągu pierwszych pięciu lat i około 2000 dolarów rocznie po pierwszych pięciu latach.

FAQ

Czy BMW serii 7 to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

BMW serii 7 to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc siedzących mieści się w BMW serii 7?

BMW serii 7 to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Duże samochody

Ile koni mechanicznych ma BMW serii 7 i czy ma turbo?

BMW serii 7 ma 523 KM mocy i 553 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Premium Unleaded V-8 o pojemności skokowej 4.4 L Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jak duży jest bagażnik w BMW serii 7?

18,2 stóp sześciennych ( 0,515 m3 )

Jaki typ kół posiada to auto?

BMW serii 7 ma 19 X 8,5-calowe aluminiowe koła przednie i 19 X 8,5-calowe aluminiowe koła tylne.

Czy BMW serii 7 ma jakieś problemy?

Seria 7 ma bardzo mało zgłoszonych problemów, podczas gdy poprzednia generacja miała dobry rekord niezawodności. Samochód ten nie znalazł się w naszym ostatnim badaniu niezawodności, jednak jego mniejsze rodzeństwo, seria 5, już tak.

  Dlaczego BMW amortyzują się tak szybko?

Ile kilometrów wytrzyma BMW serii 7?

BMW, które jest dobrze utrzymane i regularnie serwisowane, powinno wytrzymać znacznie ponad 100 000 mil. Niektórzy właściciele BMW mają swoje BMW przez ponad 250 000 mil. Jeśli tylko dobrze się nimi opiekujesz, wytrzymują bardzo długo.

Dlaczego BMW serii 7 jest tak tanie?

Łatwo jest zrozumieć, dlaczego BMW serii 7 kosztuje znacznie mniej niż starszy model. Jest to pojazd luksusowy. Nawet jeśli samochód ma tylko jeden rok, właściciele samochodów nie zapłacą najwyższego dolara, aby uzyskać przestarzałą technologię w swoich używanych samochodach.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z