Chrysler Pacifica Niezawodność

Cieszące się złą sławą ze względu na swoją niezawodność minivany Chryslera są po prostu niezawodne dla rodzin. Pacifica to 7-miejscowy minivan zbudowany z myślą o rodzinach i większej przestrzeni ładunkowej. Samochód posiada wiele wspaniałych funkcji, a także jest dostępny w opcji hybrydowej PHEV. Znany jest również pod nazwą Chrysler Voyager.

Przegląd

Jeden z najbardziej znanych i praktycznych minivanów w USA, Pacifica oferuje silnik 3,6 L V6, który jest wystarczająco mocny, aby udźwignąć ten duży samochód. Samochód ma wygodne siedzenie dla 7 pasażerów i inne cechy wnętrza. Dostępny jest zarówno w wersji hybrydowej jak i z napędem AWD.

Niezawodność

Minivany mają być najbardziej niezawodnymi samochodami, ponieważ rodziny nie uaktualniają swoich minivanów co roku. Pacifica jest jednym z najbardziej znanych minivanów dzięki swojej niskiej cenie i ogromnej przestrzeni, z wynikiem niezawodności 63 na 100, co jest wciąż dobre dla minivanów.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo minivanów powinno być świetne ze względu na ich użytkowanie przez rodziny. Pacifica to 5-gwiazdkowy minivan pod względem środków bezpieczeństwa. Samochód przeszedł każdy rodzaj testu zderzeniowego z wdziękiem. Funkcje bezpieczeństwa są również świetne i obejmują ostrzeżenie przed kolizją, bezpieczeństwo dzieci, asystenta pasa ruchu itp.

Stopa amortyzacji

Niezawodność pojazdu zależy również od stopy amortyzacji pojazdu. Chrysler nie jest najlepszą marką pod względem utrzymywania swojej wartości. Pacifica po 5 latach trzyma prawie 55% swojej wartości. Nie jest to jednak najgorsza wartość odsprzedaży po 5 latach.

Konserwacja i naprawy

Wyższe koszty utrzymania pojazdu są zawsze czynnikiem nieatrakcyjnym, chyba że jest to samochód sportowy lub luksusowy. Pacifica to minivan, którego koszty utrzymania nie są wysokie. Jakość materiału jest również wielki z jego koszt utrzymania około 500 dolarów rocznie. Obejmuje to wszystkie prewencyjne i nieterminowe naprawy i wymiany części.

FAQ

Czy Chrysler Pacifica to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy na wszystkie koła?

Chrysler Pacifica jest samochodem z napędem na przednie koła.

  Czy Porsche 996 Turbos jest niezawodne?

Ile miejsc jest w Chryslerze Pacifica?

Chrysler Pacifica to samochód z 7 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Minivany 2WD

Jaka jest moc w Chryslerze Pacifica i czy ma on turbo?

Chrysler Pacifica ma 287 KM i 262 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Regular Unleaded V-6 o pojemności skokowej 3.6 L. Układ paliwowy to: Sekwencyjny MPI.

Jak duży prześwit ma Chrysler Pacifica?

5,1 cala ( 12,95 cm )

Jaki typ kół posiada?

Chrysler Pacifica ma aluminiowe koła przednie 17 X 7 cali i aluminiowe koła tylne 17 X 7 cali.

Jak długo będzie służył Chrysler Pacifica?

Przy prawidłowej konserwacji i rozważnej jeździe Chrysler Pacifica wytrzyma około 200 000 do 250 000 mil. Pacifica może być napędzany 15,000 mil rocznie, co oznacza, że będzie trwał 13-17 lat zanim koszty napraw lub awarii pojazdu staną się wygórowane.

Czy Chrysler Pacifica ma problemy?

Problemy ze skrzynią biegów w Chrysler Pacifica są bardzo powszechne w roku modelowym 2017. Istnieje wiele możliwych komplikacji, które mogą wystąpić, takich jak wycieki płynu, nietypowe odgłosy, zgaśnięcie lub szarpanie i całkowita awaria skrzyni biegów.

Jaki minivan jest najbardziej niezawodny?

  • Ford Flex.
  • Chrysler Pacifica.
  • Honda Odyssey.
  • Toyota Sienna.
  • Dodge Grand Caravan.
  • Kia Sedona.

Co jest nie tak z Chryslerem Pacifica?

Najczęstszym problemem w Chrysler Pacifica 2017 jest wadliwy lakier. Tworzą się na nim pęcherzyki powietrza i przedwcześnie się łuszczy. Rdza może również rozwijać się na odsłoniętych powierzchniach metalowych. Dzieje się to około 34,500 mil. Właściciele byli sfrustrowani, że ich zupełnie nowe Pacyfiki już się łuszczyły i rdzewiały.

Czy Chrysler Pacifica to dobry minivan?

Minivan 2022 Chrysler Pacifica jest niezwykle wszechstronny. Pacifica posiada standardowe wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa i technologii oraz intuicyjny system infotainment. Silnik V6 jest mocny i wydajny, a przy tym oszczędny w zużyciu paliwa. Oferuje komfortowe prowadzenie i zwinność.

  Cadillac STS Niezawodność

Który rocznik Pacifica jest najlepszy?

Uważamy, że rok modelowy 2020 Chrysler Pacifica jest najlepszy, bazując na liczbach i indywidualnych skargach. Pacifica 2020 nie będzie miała tych samych problemów, co modele 2017 lub 2018.

Czy Chrysler Pacifica ma podgrzewane siedzenia?

Istnieje wiele opcji siedzeń w każdym trymie. Chrysler Pacifica Touring L trim posiada podgrzewane przednie fotele, podczas gdy Chrysler Pacifica Touring L Plus oferuje ośmiokierunkowe fotele przednie z mocą i dwukierunkowym wsparciem lędźwiowym. Chrysler Pacifica Limited trim również oferuje ogrzewanie i wentylację.

Czy Chrysler Pacifica ma podgrzewaną kierownicę?

Podgrzewana kierownica w Chryslerze Pacifica jest dostępna jako opcja.

Czy mogę oglądać Netflix w moim Chryslerze Pacifica?

Tak, możliwe jest przesyłanie strumieniowe Netflix i YouTube za pomocą systemu rozrywki na tylnym siedzeniu w Chryslerze Pacifica.

Jaki rodzaj systemu stereo mają w Chryslerze Pacifica?

Możesz dostać odtwarzacz CD, radio AM/FM, SiriusXM Satellite Radio, port USB, gniazdo wejścia pomocniczego, Bluetooth streaming audio, łączność z iPodem i sterowanie komendami głosowymi.

Co ludzie mówią o wnętrzu Chryslera Pacifica?

Ludzie uwielbiają wnętrze modelu Pacifica. Uważają, że jest przestronne i pojemne. Podoba im się jakość materiałów użytych do jego budowy.

Czy posiada system wykrywania pieszych?

System wykrywania pieszych jest dostępny we wszystkich wersjach wyposażenia oprócz podstawowej LX. Ponadto, wszystkie modele Pacifica 2020 są wyposażone w system monitorowania martwego pola. System ten ostrzega, gdy zbliżasz się do pasa ruchu, a pojazd znajduje się w martwym polu za Tobą.

Czy Chrysler Pacifica posiada asystenta pasa ruchu?

System Lane Assist jest standardem we wszystkich wersjach wyposażenia z wyjątkiem podstawowej LX. Lane Assist wykorzystuje kamery, aby pomóc Ci utrzymać się na pasie ruchu i uchronić Cię przed uderzeniem w inne pojazdy. Kamera monitoruje ruch przed pojazdem i w razie potrzeby prowadzi kierowcę z powrotem na jego pas ruchu.

  Chrysler 200 Niezawodność

Czym jest pakiet Chrysler safety tech?

Pakiet Advanced SafetyTec jest dostępny dla tych, którzy wybiorą wersję Pacifica Touring Plus lub wyższą. Dzięki takim funkcjom, jak automatyczna kontrola świateł drogowych i system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, ten pakiet zaawansowanych technologicznie urządzeń bezpieczeństwa pomoże Ci dostrzec potencjalne niebezpieczeństwo, zanim ono nastąpi.

Czy środkowe siedzenie w Chryslerze Pacifica jest wyjmowane?

Pasek zwalniający znajduje się z przodu przy podłodze. Aby zwolnić tylne zatrzaski, pociągnąć za pasek zwalniający i pochylić fotelik do przodu. Teraz należy wyjąć fotel z samochodu.

Czy Chrysler produkuje 8-osobowego vana?

Chrysler Pacifica jest idealnym ośmioosobowym vanem zapewniającym rozrywkę w tylnym rzędzie. Standardowy model Pacifica ma siedem miejsc. Wszystkie wersje wyposażenia, z wyjątkiem modelu podstawowego i hybrydowego z napędem gazowo-elektrycznym, mogą pomieścić osiem osób.

Czy wszystkie Chryslery Pacifica mają 8 miejsc?

Standardowa Pacifica mieści siedem osób. Touring L może jednak pomieścić osiem osób. Dostępny jest tylko z przednim napędem. Toyota Sienna to najlepszy wybór dla tych, którzy chcą mieć napęd na wszystkie koła i silnik hybrydowy.

Który Chrysler Pacifica ma panoramiczny szyberdach?

Chrysler Pacifica Touring L zawiera panoramiczny szyberdach. Funkcja ta pozwala na otwarcie dachu w słoneczne dni. Panorama Sunroof nie jest dostępna we wszystkich wersjach wyposażenia.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z