Honda CR-V Niezawodność

Honda jest marką znaną na całym świecie z niezawodności i przystępności cenowej samochodów. CR-V to średniej wielkości SUV, który jest mniejszy od Hondy Pilot, ale większy od Hondy HR-V. Jest również świetny w wyglądzie i przyjemny w prowadzeniu. Cena samochodu jest również atrakcyjna jak na możliwości, które oferuje Honda.

Przegląd

Wnętrze Hondy jest zawsze przyjemne do siedzenia. CR-V występuje również w układzie AWD, co dodatkowo zwiększa płynność jazdy. Podstawowy model posiada 1.5 L 4-cylindrowy silnik turbo, który zapewnia 190 koni mechanicznych, a także jest obecny w modelach hybrydowych i PHEV.

Niezawodność

Niezawodność jest często ważnym czynnikiem przed zakupem samochodu. Kupno Hondy jest zawsze bezpieczną i sprawdzoną opcją ze względu na jej wyjątkowo dobrą historię niezawodności. Honda jest uważana za najbardziej niezawodną markę samochodową na świecie. CR-V jest kolejnym niezawodnym modelem Hondy, a model z 2022 roku uzyskał ocenę niezawodności 84 na 100 punktów według J.D Power.

Bezpieczeństwo

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo ma wysoki priorytet, a Hondy są całkiem bezpieczne dla rodzin w podróży. CR-V została poddana crash-testom przez NHTSA i otrzymała doskonałą ocenę 5 gwiazdek na 5 możliwych. Samochód posiada również wiele standardowych funkcji bezpieczeństwa, takich jak ostrzeganie przed kolizją, poduszki powietrzne, adaptacyjny tempomat itp.

Stopa amortyzacji

Ludzie dbają również o stopę amortyzacji swoich samochodów. Hondy zazwyczaj utrzymują swoją wartość ze względu na ich niezwykle trwałe części wysokiej jakości i jakość budowy. Honda ma średnią stopę amortyzacji 40% po 5 latach. CR-V amortyzuje się o około 39% po 5 latach, co jest świetnym wynikiem.

  Honda Ridgeline Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Jedną z największych zalet posiadania Hondy jest jej niski koszt utrzymania i łatwe do naprawy samochodów. Średnio, samochody Honda kosztują około 428 dolarów, co jest niższe niż wielu innych konkurentów. Co więcej, CR-V ma średni koszt utrzymania i naprawy 407 dolarów, co jest nawet niższe niż średni koszt utrzymania Hondy.

FAQ

Czy Honda CR-V to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Honda CR-V to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc siedzących mieści się w Hondzie CR-V?

Honda CR-V to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Mały SUV 4WD

Jaka jest moc Hondy CR-V i czy ma ona turbo?

Honda CR-V ma 190 koni mechanicznych i 179 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Turbo Regular Unleaded I-4 o pojemności skokowej 1.5 L Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jaki typ kół posiada?

Honda CR-V ma 17 X 7,5-calowe aluminiowe koła przednie i 17 X 7,5-calowe aluminiowe koła tylne.

Czy Honda CR-V ma dużo problemów?

Honda CRV Problemy z niezawodnością. W ciągu 24 lat modelowych właściciele Hondy CR-V złożyli 3 047 skarg. Sklasyfikowaliśmy CR-V na 21 miejscu wśród 24 modeli Hondy, korzystając z naszego PainRank(tm), który obejmuje rzeczywiste problemy z silnikiem i wnętrzem.

Który rocznik CRV jest najbardziej niezawodny?

Najlepsze lata dla modeli Honda CRV to 2007, 2010 i 2020. Modele CRV z tych lat mają najlepszą pamięć masową i przebieg gazu. Są bezpieczne i niezawodne, a pomimo tego, że są małe, oferują wiele takich samych korzyści jak SUV.

  Honda Civic Si Niezawodność

Jakie problemy ma Honda CR-V?

Honda CR-V 2011 ma również problemy ze sprzęgłem, wadliwymi sprężarkami i przedwczesnym zużyciem opon. Model ten znany jest również z wycieków płynu kierowniczego. Poważnym problemem są poduszki powietrzne.

Jakiego roku Hondy CR-V należy unikać?

Honda CR-V powinna być unikana, jeśli została wyprodukowana w 2011, 2012 lub 2014 roku. Może być również wyprodukowana w 2015 lub 2015 roku. Można ją bezpiecznie zignorować, jeśli została wyprodukowana w 2017, 2016 lub 2013 roku.

Czy Honda CR-V dobrze radzi sobie na śniegu?

Tak, jest to dobry samochód na śniegu. Najważniejszą rzeczą podczas jazdy zimą jest układ napędowy pojazdu. Dzięki wysoce sprawnemu układowi Real-Time AWD, który reaguje na każde warunki drogowe, Twoja Honda CR-V będzie w stanie bezpiecznie poruszać się po śniegu.

Który rocznik Hondy CR-V ma problemy ze skrzynią biegów?

Skrzynia biegów jest również problemem dla właścicieli Hondy CR-V z lat modelowych 2007-2010. Uszkodzona skrzynia biegów powoduje drżenie pojazdu na niskich biegach. Przestaje też przełączać biegi poza parkiem.

Czy CR-V ma problemy z rdzą?

Przez lata, wiele skarg zostało złożonych na korozję i rdzę w Hondzie CR-V. Wynika to z faktu, że niektóre elementy mogą wcześnie korodować. Najbardziej narażona na rdzewienie jest tylna rama.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z