Jaki jest najtańszy samochód z Android Auto?

Jeśli chcesz najtańszy samochód dostępny z Android Auto prosto z fabryki, upewnij się, aby przeczytać ten artykuł. Android Auto jest naprawdę przydatny system dla tych, którzy kochają używać swoich aplikacji telefonu dla wszystkich ich w samochodzie rozrywki, komunikacji i nawigacji obowiązków.

Oznacza to, że można korzystać z aplikacji, takich jak Google Maps, Waze, Audible, Spotify, Messenger, i wiele innych bezpośrednio na centralnym ekranie infotainment samochodu. Po rozpoczęciu korzystania z Android Auto na co dzień, to dość trudno wrócić do korzystania z wbudowanego systemu samochodu, ponieważ zwykle brakuje za Android Auto.

Chevrolet Spark to najtańszy samochód, jaki można kupić, który jest standardowo wyposażony w system Android Auto. Mitsubishi Mirage jest drugim najtańszym, podczas gdy Kia Rio jest trzecim najtańszym samochodem, jaki można kupić, który jest również wyposażony w Android Auto jako standard.

Należy również rozważyć zakup Nissan Versa lub Hyundai Accent, ponieważ te dwa również oferują Android Auto jako standard. Wszystkie pięć z nich pozwoli Ci korzystać z Android Auto w zupełnie nowym samochodzie za mniej niż 20k $.

Chevrolet Spark – $14k dla Android Auto

Ponieważ Android Auto stał się teraz tak popularny wśród nabywców z każdej kategorii cenowej, producenci samochodów starają się jak najlepiej, aby włączyć Android Auto nawet dla najtańszych samochodów tam i Chevrolet Spark jest doskonałym przykładem takiej filozofii.

Spark został zaprojektowany do użytku miejskiego, ponieważ jest mały, łatwy w prowadzeniu i intuicyjny. System oferowany jest z 7-calowym ekranem infotainment z obsługą Apple Car Play i Android Auto. Oprócz tych funkcjonalności, Spark to świetny samochód za pieniądze, zwłaszcza jeśli szukasz miejskiego daily drivera.

  Najlepszy samochód elektryczny dla krótkich kierowców

Mitsubishi Mirage – $15k za Android Auto

Mitsubishi Mirage to również niewiarygodnie tani samochód, który jest w zestawie z Android Auto i wsparciem Apple CarPlay. Nawet jeśli Mirage nie oferuje nic poza tymi dwoma systemami, to nadal jest warte swojego czasu, jeśli jesteś po tani samochód z Android Auto.

To mniej więcej pozycjonuje się w tym samym nawiasie, jak Chevrolet Spark, mimo że Spark wyprzedaje Mirage przez dość znaczny margines. Mirage wyposażony jest w Mitsubishi Smartphone Link Display Audio System pakowania 7-calowy ekran z dużą ilością gadżetów infotainment i opcje integracji smartphone.

Kia Rio – $17k za Android Auto

Kia Rio jest doskonałym przykładem na to, że nawet najtańsze samochody na rynku mogą być wyposażone w bezprzewodowy system Android Auto i Apple CarPlay. Bezprzewodowy smartfon CarPlay lub Android Auto możliwości są w większości zarezerwowane dla samochodów kosztujących 3 lub nawet 4 razy droższe, więc biorąc pod uwagę Kia Rio jest koniecznością, jeśli chcesz cieszyć się tymi systemami z dodatkowym bezprzewodowej wygody.

Podstawowa wersja Rio jest standardowo wyposażona w 8-calowy ekran infotainment i kilka dodatkowych przydatnych funkcji. Jest to również najlepszy zarówno Spark i Mirage w byciu ogólnie bardziej użyteczny samochód, który może być używany do dłuższych podróży, jak również.

Nissan Versa SV – $18K za Android Auto

Podstawowy trim Nissan Versa nie pochodzi z Android Auto lub Apple Car Play z fabryki, co oznacza, że trzeba będzie uaktualnić do średniego poziomu trim SV. Versa została wprowadzona na rok produkcji 2021, ale nie oferuje bezprzewodowego Android Auto ani bezprzewodowego Apple CarPlay, który tylko powtarza, że Kia Rio jest najbardziej zaawansowanym samochodem na tej liście.

  Co jest złego w samochodach elektrycznych?

SV Versa jest wyposażona w 7-calowy ekran infotainment i jest lepszą opcją niż Rio, jeśli chcesz używać swojego samochodu do transportu pasażerów, ponieważ oferuje klasyczną sylwetkę sedana średniej wielkości.

Hyundai Accent SEL – $19k za Android Auto

Hyundai Accent wygląda i czuje się lepiej niż wszystkie inne samochody na tej liście, ale to nie znaczy, że pochodzi z Android Auto lub Apple CarPlay z fabryki. Będziesz musiał uaktualnić do mid-level SEL spec, który daje przewodowego Android Auto i Apple CarPlay.

Oznacza to, że jego firmowe rodzeństwo, Kia Rio, oferuje bezprzewodową integrację ze smartfonem, podczas gdy „lepszy” Accent nie. Tak czy inaczej, Accent jest lepszym samochodem niż wszystkie wymienione w tym artykule, więc koniecznie go sprawdźcie.

Sekcja FAQ

Czy potrzebuję systemu Android Auto?

Jeśli jesteś przyzwyczajony do tego systemu lub posiadasz kilka samochodów, kupno samochodu z Android Auto umożliwia dalsze korzystanie z systemu w nowym samochodzie. Jeśli posiadasz kilka samochodów, możesz korzystać z tego samego systemu między wszystkimi samochodami, co jest jedną z najważniejszych korzyści, jakie oferują systemy takie jak Android Auto lub Apple CarPlay.

Możesz jednak mieć takie samo doświadczenie, jeśli Twój samochód ma Bluetooth i zainwestujesz w tani stojak na telefon. W ten sposób będziesz w stanie ustalić samochody za pomocą głośników samochodu podczas korzystania z Google Maps lub Waze bezpośrednio na ekranie telefonu.

Czy Android Auto i Apple CarPlay są lepsze niż standardowe systemy infotainment w samochodach?

Apple CarPlay i Android Auto są rzeczywiście lepsze niż większość samochodowych systemów infotainment przede wszystkim dlatego, że opierają się na najlepszych aplikacjach w branży. Producenci samochodów wydają duże sumy pieniędzy na rozwój drogich i wyrafinowanych systemów informacyjno-rozrywkowych, ale zawsze pozostają w tyle za aktualnymi trendami smartfonów, przynajmniej na kilka lat.

  Jaki jest najszybszy sposób na ochronę samochodu przed gradem?

Oznacza to, że niektórzy producenci, tacy jak Tesla, Audi, BMW i Mercedes, oferują systemy, które są równie przydatne. Audi już od kilku lat oferuje Google Earth na potrzeby swojego systemu nawigacyjnego.

Czy Android Auto jest lepsze niż Apple CarPlay?

Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, będziesz wolał korzystać z Android Auto. Z drugiej strony, jeśli używasz urządzenia z systemem iOS jako swojego codziennego smartfona, prawdopodobnie będziesz wolał korzystać z Apple CarPlay. Oba z nich są równie wyrafinowane i użyteczne, ponieważ oferują mniej więcej ten sam poziom funkcjonalności.

Wybierając, który z nich jest lepszy jest głównie w dół do systemu operacyjnego ulubiony.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z