Który SUV ma najwięcej miejsca nad głową?

SUV-y są obecnie tak popularne jak nigdy dotąd i wygląda na to, że trend na SUV-y nie zwolni w najbliższym czasie. Jednak może być zaskoczeniem, że mimo iż z zewnątrz wydają się być ogromne, w środku często nie są aż tak przyjazne.

Większe, a zwłaszcza wyższe kierowcy mogą znaleźć niektóre SUV zbyt ciasne, a w tym artykule omówimy kilka popularnych opcji SUV z największą ilością miejsca na głowę. Warto powiedzieć, że nie należy kupować SUV tylko dlatego, że uważasz, że oferują one najwięcej miejsca na głowę, jak tam wiele innych samochodów, które oferują więcej.

GMC Yukon/Chevy Tahoe/Chevy Suburban oferuje 42,8 miejsca nad głową, co jest wiodącym standardem w branży. Nissan Pathfinder i Ford Expedition oferują 42 cale przestrzeni nad głową, podczas gdy Subaru Ascent i Hyundai Santa Fe oferują 41,3 cala przestrzeni nad głową.

Jeśli chodzi o luksusowe SUV-y, Cadillac Escalade oferuje 42,3 cala przestrzeni nad głową. Mercedes Benz G-Class i BMW X7 mają 42 cale.

GMC Yukon/Chevy Tahoe/Chevy Suburban

Wszystkie te trzy modele są do siebie bardzo podobne, ale jest kilka znaczących różnic. Warianty GMC są zazwyczaj wyższej jakości, podczas gdy ciężarówki Chevy są bardziej utylitarne. Jeśli chodzi o niezawodność, wszystkie te trzy modele są w dużej mierze takie same, co oznacza, że są w miarę niezawodne.

Naprawdę trudno jest zarzucić praktyczność którejkolwiek z tych trzech odmian, jeśli chodzi o wnętrze i przestrzeń ładunkową. Ponieważ są one tak duże, że czasami może być trudne do zaparkowania, ale tak długo, jak zdecydować się na pomoc parkingową, masz zamiar zaparkować każdy z tych trzech bez żadnych problemów.

  Który SUV jest najlepszy do spania?

Nissan Pathfinder

Nissan Pathfinder to największy SUV oferowany obecnie przez Nissana. Pathfinder oferuje cichą kabinę z dużą ilością schowków, pojemników i kabin. Jeśli jesteś osobą żądną przygód, możesz również docenić doskonałą zdolność holowania, jaką oferuje Pathfinder.
Mimo, że Pathfinder oferuje nieco nijaki, drętwiejący układ kierowniczy, nadal prowadzi się dobrze bez względu na nawierzchnię drogi. Biorąc pod uwagę nowy kierunek stylistyczny Nissana, Pathfinder wygląda imponująco i futurystycznie.

Ford Expedition

Legendarny Ford Expedition zawsze znajdował się na samym szczycie listy pełnowymiarowych amerykańskich SUV-ów. Przez dekady Expedition zapewniał praktyczność, przestrzeń i bezpieczeństwo, a najnowsza wersja podąża tą samą drogą. Dzięki dużej ilości miejsca dla każdego pasażera, Expedition wydaje się być wspaniałym SUV-em na wycieczki.

Expedition może holować do 9300 funtów, co jest wiodącą wartością w klasie, ale brakuje jej, jeśli chodzi o wydajność paliwową. Mimo, że Expedition oferuje wiele, wyższe wersje kosztują tyle samo, co Lincoln Navigator, który jest bardziej luksusowym i wyrafinowanym pełnowymiarowym SUV-em.

Cadillac Escalade

Zupełnie nowy Escalade wydaje się być znaczącą aktualizacją w stosunku do starego modelu. Nowy układ wnętrza wygląda oszałamiająco dzięki dwóm panoramicznym wyświetlaczom OLED z ostrą grafiką i imponującym kontrastem. Cały model Escalade jest naszpikowany technologią do tego stopnia, że wydaje się być rywalem dla pełnowymiarowych europejskich SUV-ów klasy premium.

Niektórzy mogliby nawet posunąć się do stwierdzenia, że Cadillac Escalade to prawdziwe znaczenie amerykańskiego luksusu, ponieważ Escalade nie pozostawia wiele do życzenia. Warto jednak powiedzieć, że cena wyjściowa wynosi prawie 80 tys. dolarów, a wydajność paliwowa cierpi z powodu stosunkowo oldschoolowych silników V8.

  Czy można być zbyt ciężkim dla samochodu?

Mercedes Benz G-Class

Mercedesa Klasy G nie trzeba nikomu przedstawiać, ponieważ dosłownie każdy zna tego kultowego SUV-a o pudełkowatym kształcie. Chociaż Klasa G została po raz pierwszy wprowadzona jako pojazd wojskowy, teraz jest bardziej symbolem luksusu dla wszystkich piłkarzy i piłkarskich mam z całego świata.

Tak czy inaczej, nikt nie może zaprzeczyć, że niedawno zmodernizowana Klasa G jest ogromnym krokiem naprzód w stosunku do starej wersji, która jest o wiele bardziej wyrafinowana, a jednocześnie zachowuje wszystkie cechy, z których Klasa G jest znana. Wnętrze Klasy G wygląda oszałamiająco, ale brakuje mu miejsca na nogi dla pasażerów z tyłu.

BMW X7

BMW X7 to flagowy pełnowymiarowy SUV BMW. Mimo, że nie ma ich zbyt wiele, nie oznacza to, że X7 nie jest niczym niesamowitym. Przestrzeń wewnętrzna jest ogromna bez względu na to, gdzie siedzisz i jesteś otoczony najwyższej jakości materiałami wewnątrz i na zewnątrz.

Jeśli chodzi o opcje układu napędowego, BMW X7 przebija wszystkie inne SUV-y na tej liście, ponieważ oferuje mnóstwo różnych, ale wyrafinowanych opcji silnikowych. W połączeniu z płynnie zmieniającą biegi automatyczną skrzynią biegów, X7 daje radość z jazdy.

Sekcja FAQ

Jakie są korzyści z zakupu SUV-a?

Jeśli chcesz mieć SUV-a, musisz być świadomy, że są pewne korzyści i wady posiadania SUV-a. Po pierwsze, wszyscy kochają SUV-y w dzisiejszych czasach, ponieważ oferują one doskonałą pozycję za kierownicą, która sprawia, że czujesz się jak król drogi.

  Jaki jest najlepszy luksusowy SUV dla seniorów?

Ponadto, prawie wszystkie SUV-y oferują doskonałe możliwości terenowe w porównaniu do innych segmentów samochodów, a także oferują dużo miejsca. Pod względem bezpieczeństwa SUV-y są również lepsze, ponieważ ważą dużo i lepiej chronią swoich pasażerów.

Jakie są wady zakupu SUV-a?

SUV-y w ogóle, ale szczególnie te pełnowymiarowe SUV-y są ogromne, tak bardzo, że czasami może to być trochę trudne, aby poruszać się nimi przez wąskie drogi miejskie lub miejsca parkingowe. Cierpią, jeśli chodzi o wydajność paliwa i wydajność, ponieważ są one zazwyczaj powolny i unathletic.

Ponieważ większość z nich wygląda jak cegły, nie są tak aerodynamiczne ani ciche jak sedany, a wielu uważa, że platforma SUV nie jest tak dobrze wykorzystana dzięki rosnącej liczbie SUV-ów wyglądających jak coupe w ostatnich czasach.

Czy przestrzeń nad głową jest ważniejsza od przestrzeni na nogi dla wyższych kierowców?

Trudno powiedzieć, że jedno jest ważniejsze od drugiego, ale jeśli jesteś bardzo wysoki, przestrzeń na nogi jest ważniejsza, ponieważ umożliwia odsunięcie fotela do tyłu, co powinno dać Ci wygodniejszą pozycję za kierownicą.

Te SUV-y są wszystkie bardzo duże, więc jest mało prawdopodobne, że nie będzie w stanie znaleźć wygodnej pozycji jazdy z każdym z nich. Jeśli rzeczywiście tak jest, należy sprawdzić minivanów lub niektórych dużych sedanów.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z