Lincoln MKT Niezawodność

Pojazdy Lincolna są zazwyczaj dobre pod względem niezawodności i bezpieczeństwa, co czyni je jednym z najlepszych wyborów przy zakupie w każdej klasie. Sektor „MK” firmy Lincoln obejmował różne rodzaje pojazdów luksusowych. Lincoln MKT to średniej wielkości 3-rzędowy luksusowy crossover SUV, który był produkowany przez firmę Lincoln pod nomenklaturą „MK” od 2010 do 2019 roku.

Przegląd

Ten 5-drzwiowy SUV jest dostępny w układzie z napędem na wszystkie koła. Został wycofany z produkcji w 2019 roku i zastąpił go Lincoln Aviator. Lincoln MKT jest napędzany przez potężny 3,5-litrowy silnik Ecoboost/Twinturbo GTDI V6. Silnik V6 wydziela 365 KM, co pomaga MKT przyspieszyć od 0 do 60 w 7 sekund. MKT jest przyzwoitą opcją SUV-a i został wycofany z produkcji z powodu strategicznego planu odświeżenia pojazdów przez Forda.

Niezawodność

Lincoln to nieprzewidywalna marka, której niektóre z luksusowych pojazdów są na szczycie rankingu w swoich klasach, podczas gdy niektóre są po prostu średnio oceniane. Według RepairPal, ocena niezawodności Lincoln MKT wynosi 2,5 na 5,0, co plasuje MKT na 7 miejscu spośród 19 pełnowymiarowych luksusowych SUV-ów. MKT jest nadal dobrym pojazdem do posiadania, ponieważ nie ma żadnych poważnych usterek.

Bezpieczeństwo

Czynnik bezpieczeństwa ma kluczowe znaczenie zarówno dla niezawodności, jak i zadowolenia klientów. Według IIHS, Lincoln MKT ma dobrą ogólną ocenę testów zderzeniowych i bezpieczeństwa. Dobrze wypadł zarówno w testach zderzenia czołowego, jak i bocznego zabezpieczając się dobrze w obu.

  Lincoln Nautilus Niezawodność

Wskaźnik amortyzacji

Pojazdy marki Lincoln nie zachowują dobrze swojej wartości, a MKT jest w tym scenariuszu najgorszy. Średnia stopa amortyzacji Lincolna MKT jest dość wysoka w porównaniu nawet do pojazdów rodzeństwa z gamy „MK”. Jego wartość amortyzacji po 5 latach wynosi 66,1%.

Konserwacja i naprawy

Lincoln MKT jest również drogi w utrzymaniu. Całkowity szacowany koszt utrzymania i napraw Lincolna MKT wynosi około 996 dolarów rocznie, czyli więcej niż przeciętnego luksusowego SUV-a.

FAQ

Czy Lincoln MKT to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy na wszystkie koła?

Lincoln MKT to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w Lincolnie MKT?

Lincoln MKT to samochód z 7 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Standardowy SUV 4WD

Jaka jest moc w Lincolnie MKT i czy ma on turbo?

Lincoln MKT ma 365 koni mechanicznych i 350 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Premium Unleaded V-6 o pojemności skokowej 3,5 L Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży prześwit ma Lincoln MKT?

5,9 cala ( 14,99 cm )

Jaki typ kół posiada?

Lincoln MKT ma przednie aluminiowe koła 20 X 8 cali i tylne aluminiowe koła 20 X 8 cali.

Jak długo wytrzymuje Lincoln MKT?

Średnio, Lincoln MKZ wytrzymuje pomiędzy 180.000 a 200.000 mil. Jeśli odpowiednio zadbasz o swój pojazd, będzie Ci on służył przez około 16 lat.

Dlaczego Lincoln przestał produkować MKT?

Ford zaprzestaje produkcji Forda Flex i Lincolna MKT w ramach większego planu strategicznego, polegającego na odnowieniu lub wymianie 75 procent (lub więcej) swoich pojazdów do 2020 roku. Jest to godne uwagi lokalnie, ponieważ pojazdy w stylu crossover przetrwały w zakładzie Forda w Louisville.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z