Mercedes AMG SLC43 Niezawodność

Mercedes jest jednym z niemieckich gigantów i jest znany na całym świecie ze swoich luksusowych samochodów. AMG SLC43 to kabriolet typu roadster, który jest w pełni luksusowym pojazdem, a jego specyfikacja jest również imponująca dzięki dodatkowym funkcjom AMG.

Przegląd

AMG SLC43 jest odpowiednikiem Klasy S i jest niezwykle atrakcyjny dla oka. Samochód wyposażony jest w silnik twin-turbo 3.0 L, który produkuje maksymalnie 385 koni mechanicznych. Kabriolet jest bardzo rzadko spotykany w dzisiejszych czasach, co czyni ten samochód jeszcze bardziej godnym uwagi.

Niezawodność

Niezawodność jest krytycznym elementem przed zakupem jakiegokolwiek pojazdu przez każdego nabywcę, ponieważ pomaga jednostkom w podjęciu decyzji, czy kupić dany samochód, czy nie. Pojazdy marki Mercedes są niezawodne, jednak znane są z wysokich kosztów utrzymania. AMG SLC43 ma dobrą ocenę niezawodności 3,5 na 5 według J.D Power.

Bezpieczeństwo

Funkcje bezpieczeństwa zawsze były plusem niemieckich pojazdów, ponieważ produkowali oni całkiem bezpieczne samochody ze znaczną liczbą funkcji bezpieczeństwa. Samochody Mercedesa bardzo dobrze wypadają w testach zderzeniowych. AMG SLC43 nie został jeszcze przetestowany przez NHTSA lub IIHS, ale samochód z pewnością posiada wiele funkcji bezpieczeństwa, tak jak każdy inny Mercedes.

Stopa amortyzacji

Wartość odsprzedaży jest dodatkowo istotnym czynnikiem w określaniu niezawodności pojazdu. Pojazdy marki Mercedes zazwyczaj starzeją się całkiem dobrze, co sprawia, że zachowują swoją wartość. Normalne pojazdy Mercedesa tracą na wartości około 45% po 5 latach, a Klasa GLS traci na wartości około 33% po 3 latach.

  BMW Z4 VS Mercedes SLK - co jest lepsze?

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania to najważniejsza cecha, która pozwala ocenić niezawodność każdego samochodu. Samochody Mercedesa są zazwyczaj dość skomplikowane, a ich utrzymanie kosztuje bardzo dużo. AMG SLC43 ma wysokie koszty utrzymania i napraw, wynoszące około 900 dolarów rocznie, co jest kwotą wyższą niż w przypadku wielu rywali.

FAQ

Czy Mercedes-AMG SLC 43 to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Mercedes-Benz SLC 43 to samochód z napędem na tylne koła.

Ile miejsc siedzących ma Mercedes-Benz SLC 43?

Mercedes-AMG SLC 43 to samochód z 2 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Dwa miejsca siedzące

Ile koni mechanicznych ma Mercedes-AMG SLC43 i czy ma turbo?

Mercedes-AMG SLC 43 ma 385 koni mechanicznych i 384 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Premium Unleaded V-6 o pojemności skokowej 3.0 L Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży jest bagażnik w Mercedesie-AMG SLC 43?

6,5 stopy sześciennej ( 0,184 m3 )

Jak duży prześwit ma Mercedes-AMG SLC 43?

4,1 cala ( 10,41 cm )

Jaki typ kół posiada?

Mercedes-AMG SLC43 ma 18 X 8-calowe aluminiowe koła przednie i 18 X 9-calowe aluminiowe koła tylne.

Czy SLC 43 to dobry samochód?

SLC43 jest bardzo przyjemnym samochodem na drogach. Jest zarówno gładki i mocny, ale także bardzo responsywny. Silnik brzmi świetnie, a czterocylindrowe Porsche Boxster sprawia, że wygląda całkiem atrakcyjnie. Jest tak zrównoważone, jak można by oczekiwać od samochodu z silnikiem z tyłu i z przodu.

  Mercedes Benz E Class Niezawodność

Dlaczego Mercedes SLC jest tak tani?

Mercedes SLK jest bardzo przystępnym cenowo samochodem. Powodów jest wiele, między innymi to, że wyprodukowano ich bardzo dużo i do dziś pełno ich na drogach. Części i robocizna Mercedesa mogą być kosztowne. Wiele SLK ma rozległe uszkodzenia spowodowane korozją.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z