Mercedes-Benz E klasa kombi Niezawodność

Będąc niemieckim producentem samochodów, Mercedes jest jedną z najbardziej luksusowych, premium i niezawodnych marek na rynku od ponad stu lat. Samochody Klasy E wagon zostały stworzone z myślą o dodatkowej przestrzeni ładunkowej dla całej rodziny z tym samym luksusowym wnętrzem.

Przegląd

Mercedes Klasy E kombi jest od lat częścią klasy E samochodów Mercedesa. Samochody kombi mają kilka poziomów wykończenia, a najnowszy E450 ma silnik 3.0 L Biturbo V6, który produkuje 357 koni mechanicznych. Jest też hybrydowa wersja tego samochodu o nazwie E 350e plug-in hybrid.

Niezawodność

Niezawodność jest często omawiana jako jedna z głównych obaw kupujących przed zakupem jakiegokolwiek pojazdu. Mercedes był na rynku i wyrobił sobie markę, ale te niezwykle luksusowe samochody mają również wysokie koszty utrzymania. Klasa E kombi jest bardzo solidna, a jej niezawodność oceniana jest przez J.D. Power na 75 punktów na 100 możliwych.

Bezpieczeństwo

Czynnik bezpieczeństwa jest częścią niezawodności i dla wielu osób jest to również czynnik decydujący o zakupie. Mercedes, podobnie jak inne niemieckie samochody, ma reputację świetnego środka bezpieczeństwa. Klasa E Kombi została poddana crash-testom przez IIHS, uzyskując świetne wyniki, a także została wyróżniona nagrodą „Top Safety Pick+”. Funkcje bezpieczeństwa obejmują automatyczne hamowanie awaryjne, ostrzeganie przed kolizją, Mercedes Pre-Safe, itp.

Stopa amortyzacji

Stopa amortyzacji jest również dość ważne dla wielu ludzi, ponieważ istnieje wiele samochodów tam, że tracą swoją wartość bardzo szybko. Mercedes ma dobrą reputację na trzymanie swojej wartości i tracą około 45% swojej pierwotnej wartości po 5 latach. Klasa E kombi traci około 50% swojej wartości po 5 latach.

  Czy posiadanie Mercedesa jest drogie?

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania są najważniejszym czynnikiem niezawodności samochodów i wiele osób uważa, że samochody Mercedes kosztują znacznie więcej w ich utrzymaniu niż ich inni rywale w USA. Samochody klasy E kosztują średnio około 900 dolarów rocznie.

FAQ

Czy Mercedes-Benz Klasy E Station wagon to samochód z napędem na przednie, tylne czy wszystkie koła?

Mercedes-Benz E-Class Station wagon jest samochodem z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc siedzących ma Mercedes-Benz Klasy E Kombi?

Mercedes-Benz E-Class Station wagon to samochód z 7 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Kombi średniej wielkości

Ile koni mechanicznych ma Mercedes-Benz E-Class Station wagon i czy ma turbo?

Mercedes-Benz E-Class Station wagon ma 362 KM i 369 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Turbo Gas/Electric I-6 o pojemności skokowej 3.0 L Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży jest bagażnik w Mercedesie-Benz Klasy E Kombi?

78,9 stóp sześciennych ( 2,234 m3 )

Jak duży prześwit ma Mercedes-Benz Klasy E Kombi?

5,8 cala ( 14,73 cm )

Jaki typ kół posiada samochód?

Mercedes-Benz E-Class Station wagon ma 19 X 8-calowe aluminiowe koła przednie i 19 X 8-calowe aluminiowe koła tylne.

Który rocznik Klasy E jest najbardziej niezawodny?

Klasa E z 2012 roku zajmuje pierwsze miejsce na liście „Najbardziej niezawodnych samochodów używanych poniżej 20 000 dolarów” magazynu U.S. News & World Report. Ten luksusowy sedan jest średniej wielkości luksusowym sedanem. Nie trudno się domyślić dlaczego. Standardowy V6 nie ma się czego wstydzić, a V8 twin-turbocharged ma niezłego kopa.

  Hyundai Veracruz Niezawodność

Czy Mercedes klasy E wytrzymuje długo?

Silniki Mercedesa klasy E zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać od 200 000 do 250 000, czyli od 13 do 17 lat. Zależy to od roku modelowego i tego, jak dobrze utrzymany jest pojazd. Takie przebiegi są możliwe, jeśli dbają Państwo o swojego Mercedesa.

Czy Klasa E jest lepsza od Klasy S?

Na przykład klasa E ma więcej miejsca na nogi na przednich i tylnych siedzeniach. Podczas gdy Klasa S może mieć pewne zalety w niektórych obszarach, Klasa S oferuje znacznie więcej miejsca na głowę na przednich siedzeniach i znacznie większą przestrzeń ładunkową niż Klasa E.

Czy Klasa E jest dobrym samochodem?

Samochód Mercedes-Benz Klasy E to świetny wybór. Dostępne są turbodoładowane silniki cztero- i sześciocylindrowe, a także podwójnie turbodoładowane V8. Jakość jazdy jest wyjątkowa, a bardzo niewiele luksusowych samochodów średniej wielkości może się równać z luksusowym wnętrzem Mercedesa.

Czy Mercedes E kombi ma trzeci rząd siedzeń?

Trzeci rząd siedzeń skierowany do tyłu: Elektrycznie podnoszona klapa bagażnika oferuje dużą, elastyczną kabinę, do której można dostać się od tyłu. Ma trzeci rząd skierowany do tyłu i 40/20/40 sekund rzędów. Jest też 64 stopy sześcienne przestrzeni ładunkowej.

Która używana Klasa E jest najlepsza?

  • 1992 E-Class 400E Sedan.
  • 2000 Klasa E E320 4Matic Sedan.
  • 2003 Klasa E320 Sedan.
  • 1994 Klasa E 420 Sedan.
  • 1985 E-Class 300CD Coupe.
  • 2010 Klasa E Sedan.
  • 2008 Klasa E Sedan.
  • 2009 E-Class Sedan.
  Mercedes Benz CLK Class Niezawodność

Czy Mercedes produkuje kombi?

Mercedes sprzedaje klasę E kombi w USA jako E450 All-Terrain wagon (u góry), „całkiem możliwe, że najbardziej odważny wagon na Ziemi” i 2021 AMG E63S wagon (powyżej), „niespodziewanie egzotyczny”. Te pozytywne komentarze są zgodne z oficjalną linią firmy na temat przyszłości wagonów Benz tutaj w USA.

Czy Mercedes E350 to dobry samochód?

Średnia ocena Mercedesa-Benz E350 to 4,4 gwiazdki na 5 możliwych. Ocena niezawodności Mercedesa-Benz E350 wynosi 3,0. Zajmuje 27. miejsce spośród 32 marek. Dowiedz się więcej o wskaźnikach niezawodności Mercedes-Benz E350.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z