Najlepszy rok dla Audi Q7

Audi Q7

Audi Q7 to trzyrzędowy rodzinny SUV Audi zaprojektowany dla tych, którzy chcą mieć maksymalną przestrzeń wewnątrz samochodu z czterema pierścieniami z przodu. Q7 istnieje od 2006 roku i można śmiało powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych SUV-ów Audi, jakie można kupić. Zanim pojawił się Q8, Q7 był również jedynym flagowym SUV-em Audi.

Jednak nie wszystkie generacje Audi Q7 są takie same i istnieją pewne modele, które są rzeczywiście lepsze od innych. Na początek, najlepszy rok modelowy Q7 jest prawdopodobnie model 2017, ponieważ oferuje największą aktualizację w historii Q7, co oznacza, że oferuje najlepszą wartość ze wszystkich modeli Q7, które kiedykolwiek wyszły.

Drugim najlepszym rokiem modelowym Audi Q7 jest najnowszy model 2022, ponieważ jest to najbardziej niezawodne i najbardziej zaawansowane Audi Q7 jeszcze. Może nie jest najtańszy, ale jest wyceniony dość dobrze w porównaniu do podobnych SUV-ów od Mercedesa i BMW. Wreszcie, trzeci najlepszy rok modelowy Q7 to 2014 facelifted 1. generacji Q7, który wydaje się być najlepszym 1. gen Q7.

Bez względu na to, które Q7 pójdziesz na, musisz pamiętać, że wszystkie z nich potrzebują terminowej i dokładnej konserwacji. Te samochody są drogie, zapakowane w mnóstwo technologii i powinny być w stanie przetrwać naprawdę długi czas.

2017 Audi Q7

Audi Q7 2017 jest pierwszym prawdziwym modelem Q7 drugiej generacji, co oznacza, że oferuje największy skok między dwoma latami modelowymi w historii Q7. 2017 Q7 oferuje znacznie ulepszoną paletę silników, co oznacza, że modele 2017 Q7 oferują wydajniejsze i mocniejsze silniki 6-cylindrowe i 8-cylindrowe.

  Czy lepsze jest Volvo czy Audi?

Design również doczekał się ogromnej modernizacji, zwłaszcza we wnętrzu, gdzie 2017 Q7 jest w 100% inny od poprzedniego modelu. Jakość budowy wnętrza jest również lepsza, podobnie jak dostępne funkcje. Układ zawieszenia jest znacznie ulepszony, podobnie jak układ kierowniczy. 8-biegowa automatyczna skrzynia biegów jest gładsza, szybsza i bardziej niezawodna.

Powodem, dla którego 2017 Q7 może być po prostu najlepszym Q7 do kupienia jest to, że balansuje wartość i substancję lepiej niż wszystkie inne modele Q7. Dostajesz najwięcej za swoje pieniądze, ponieważ otrzymujesz model Q7, który wygląda prawie identycznie jak najnowszy, ale bez płacenia cen 2022 Q7.

2022 Audi Q7

Jeśli pieniądze nie są przedmiotem, nie ma faffing wokół mówiąc, że 2022 Q7 nie jest najlepszym Q7 wszech czasów, ponieważ naprawdę jest. Model 2022 jest modelem odświeżonym w połowie cyklu, ale Audi zmieniło go tak bardzo, że czuje się jak zupełnie nowy model. Projekt zewnętrzny jest nieco bardziej boxier, czystsze, i śmiem powiedzieć, sposób lepiej niż model 2017.

Wnętrze również doczekało się ogromnej modernizacji, ponieważ Q7 2022 wykorzystuje najnowszy język projektowania wnętrz Audi, który faworyzuje minimalizm i technologię. Ogólne poczucie luksusu w 2022 Q7 jest o ligę wyżej od każdego starszego Q7. Przestrzeń jest mniej więcej taka sama, ale są pewne korzyści z pudełkowatej konstrukcji, ponieważ 2022 dostaje nieco więcej przestrzeni nad głową.

  Audi A6 - wszystko, co musisz wiedzieć

Silniki w modelu 2022 są również najbardziej wyrafinowane, a to samo dotyczy skrzyni biegów. Q7 z 2017 roku nie był idealny, jeśli chodzi o niezawodność, ale Audi udało się wyprasować wiele problemów z modelem 2022, co oznacza, że niezawodność jest również znacznie poprawiona.

2014 Audi Q7

Jeśli jesteś fanem 1 generacji Audi Q7, prawdopodobnie będziesz uwielbiać 2014 Q7, ponieważ dostaje najlepsze z obu światów. 2014 Q7 to model odświeżony w połowie cyklu, który wykorzystuje znacznie ulepszony system oświetlenia LED, dzięki któremu Q7 wygląda i czuje się o wiele bardziej luksusowo. Wnętrze zostało ponownie tapicerowane, co również sprawia, że Q7 wygląda i czuje się bardziej luksusowo.

Wiele osób uważa, że wnętrza Audi z początku i końca lat 2010 są jednymi z najwyższej jakości wnętrz w całym przemyśle samochodowym i trudno z tym polemizować. Paleta silników z 2014 roku jest bardziej podobna do Q7 2. generacji niż do modelu sprzed faceliftingu, przynajmniej jeśli chodzi o zwykłe modele 6-cylindrowe.

Niezawodność-wise, model 2014 jest również lepiej niż modele, które przyszły przed nim. Wartość jest również ważnym powodem, dla którego warto rozważyć Q7 z 2014 roku, ponieważ kosztuje on znacznie mniej niż model z 2022 roku, a także model z 2017 roku.

Sekcja FAQ

Czy powinienem kupić Audi Q7?

Audi Q7 to naprawdę popularny SUV i wiele osób go pożąda. Nie jest to najtańszy SUV, jaki można kupić, ale to dlatego, że oferuje znacznie więcej wszystkiego w porównaniu do standardowych SUV-ów. Premium Executive trzyrzędowy SUV jest coś kupić, gdy nie chcesz wymienić swój samochód na długi czas, a Q7 jest idealny z tego powodu.

  Jakie są najlepsze produkty do mycia samochodów dla Audi?

Naprawdę nie ma nic, czego Q7 nie może zrobić, ponieważ jest luksusowy, wygodny, wypełniony technologią, przestronny, bezpieczny i dość ekonomiczny. Audi SQ7 jest niesamowicie szybkie, biorąc pod uwagę jego rozmiar. Off-roading nie jest czymś, co właściciele Q7 robią, ale to naprawdę nie jest zaskoczeniem, ponieważ nabywcy premium executive SUV nie dbają o off-roading.

Jak szybkie jest Audi SQ7?

Wspomnieliśmy już, że Q7 jest dużym trzyrzędowym SUV-em, co oznacza, że tak naprawdę nie powinien być szybki. Jednak 2022 SQ7 potrafi zrobić 0-60mph w zaledwie 3,8 sekundy, co jest niedorzeczne dla samochodu tej wielkości. Prędkość maksymalna jest ograniczona do 155mph, a czas przejazdu ćwierć mili wynosi 12,5 sekundy, co jest absolutnie błyskawicznym wynikiem dla dużego SUV-a.

Dlaczego Audi Q7 nie może jeździć w terenie?

Nie jest prawdą, że Audi Q7 nie może jechać w teren, bo może. Jednak zabieranie SUV-a za 60 000 dolarów w teren jest jak zakładanie cienkiego garnituru na mecz piłki nożnej. Nawet jeśli mógłbyś grać w piłkę nożną w pięknym garniturze, nie zrobisz tego, ponieważ garnitur nie został stworzony do gry w piłkę nożną.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z