Najlepszy rok dla Audi SQ5

Czy Audi SQ5 to dobry samochód?

Audi SQ5 to średniej wielkości luksusowy rodzinny SUV stworzony dla tych, którzy uznają zwykłe Q5 za nieco zbyt regularne. SQ5 jest bardzo top-end z zakresu Q5, ponieważ oferuje bardziej zorientowane na wydajność doświadczenie luksusu w połączeniu z lepszym wyposażeniem i lepiej wyglądające wnętrze / kombinacja zewnętrzna.

Jednak nie wszystkie modele SQ5 są sobie równe, ponieważ niektóre z nich wydają się być bardziej niezawodne niż inne. Jeśli połączysz to z ogólnymi wynikami zadowolenia klientów, otrzymasz wiele różnic między niektórymi latami modelowymi. Nie można również ignorować punkt cenowy, ponieważ istnieją oferty, aby być wykonane z niektórych lat modelowych, podczas gdy inne powinny być unikane w tym czasie.

Jako takie, 2017 Audi SQ5 może być również najlepszym z nich wszystkich, ponieważ równoważy wartość, wydajność, niezawodność i ogólne wyniki zadowolenia klienta naprawdę dobrze. Jeśli chcesz post-facelift 2. generacji SQ5, powinieneś skierować swoją uwagę na rok modelowy 2021, ponieważ 2021 wydaje się być tym, który należy zdobyć.

Wreszcie, jeśli jesteś kimś takim jak ja, kto uważa, że 1. generacja post-facelift Q5 jest najlepiej wyglądającym modelem Q5 do tej pory, powinieneś zdecydowanie rozważyć zakup 2016 SQ5, ponieważ jest nie tylko najlepiej wyglądający, ale jest dużo tańszy niż 2017 i 2021. Do tego stopnia, że w dzisiejszych czasach jest to poniekąd okazja.

2017 Audi SQ5

Gama modelowa Audi Q5 została zmodernizowana na rok modelowy 2017, kiedy to Audi całkowicie przeprojektowało model Q5. Rok modelowy 2017 SQ5 to najtańszy sposób, aby dostać się do 2 generacji SQ5. Jednak nie przychodzi to z jego zestawem wyrzeczeń, ponieważ 2017 SQ5 również wydaje się być naprawdę niezawodnym samochodem.

  Audi S-Tronic - wszystko, co musisz wiedzieć

Jasne, są pewne problemy, aby mówić o, ale to jest przypadek praktycznie wszystkich samochodów w istnieniu, zwłaszcza tych tak dobrze wyposażonych jak SQ5. Te samochody dostają ogromną ilość funkcji prosto z fabryki i wszystkie z nich mogą się zepsuć z czasem. To jest po prostu coś, co przychodzi z terytorium, zwłaszcza jeśli nie utrzymać samochód, że dobrze.

Wartość jest gdzie to jest z 2017 SQ5 jak to podcina swoje nowsze rodzeństwo przez dość dużo pieniędzy. Nadal otrzymujesz nowoczesne doświadczenie Audi z nowymi funkcjami MMI, takimi jak piękny system Audi Virtual Cockpit z klastrem wskaźników.

2021 Audi SQ5

Jeśli chcesz najnowsze i najwspanialsze z linii Audi Q5, 2021 SQ5 jest drogą do zrobienia, ponieważ dostaje ci najwięcej za swoje pieniądze ze wszystkich modeli Audi Q5 drugiej generacji po faceliftingu. Moim zdaniem, pre-facelift 2. generacji Q5 nigdy nie wyglądał naprawdę dobrze, ale Audi udało się rozwiązać to z obecnym modelem.

Dla mnie SQ5 z 2021 roku jest idealnym zwieńczeniem tego, co czyni SQ5 tak wyjątkowym. Wygląda niesamowicie wewnątrz i na zewnątrz, jeździ jak szalony, a do tego zaniża cenę modelu 2022 o co najmniej 10-15%. Niezawodność jest silny z wszystkich modeli post-facelift 2 generacji SQ5, co oznacza, że nie należy się martwić o to.

Większość z nich to wciąż samochody o stosunkowo niskim przebiegu, które nadal są objęte gwarancją, co oznacza, że zakup jednego używanego nie powinien być wielkim problemem. Większość klientów jest bardziej niż zadowolona ze swoich modeli 2021 SQ5, ponieważ naprawdę są one niesamowite.

  Które z nich jest bezpieczniejsze: Volvo czy Audi?

2016 Audi SQ5

Jeśli jesteś jednym z tych ludzi, którzy uważają, że 1. generacja po faceliftingu SQ5 jest najlepiej wyglądającym modelem SQ5 do tej pory, będziesz zadowolony z tego, że 2016 Audi SQ5 jest teraz luksusowym wydajnościowym kompaktowym SUV-em okazja dekady. 2016 SQ5 stracił większość swojej wartości w czasie, ale zachował wszystko, co uczyniło go wyjątkowym w pierwszej kolejności.

Na początek, 2016 SQ5 jest przyzwoicie niezawodny, ponieważ jest to bardzo ostatni rok modelowy 1 generacji Q5. Po drugie, większość badań satysfakcji klienta ocenia 2016 SQ5 naprawdę wysoko, co oznacza, że większość osób, które posiadają/współposiadały SQ5 są/były z niego bardziej niż zadowolone.

Wreszcie, powód, dla którego 2016 SQ5 jest tak dobrą ofertą w tej chwili jest cena. Możesz dostać 2016 SQ5 za naprawdę osiągalny punkt cenowy, który nie różni się tak naprawdę wszystko od zwykłego Q5. Oznacza to, że można uzyskać zakres-topping Audi mid-size luksusowy SUV wydajność za znacznie mniej pieniędzy niż regularne 2017 Audi Q5 napędzane olejem napędowym.

Sekcja FAQ

Czy powinienem kupić Audi SQ5?

Audi SQ5 to jeden z tych samochodów, który jest niesamowicie łatwy do polecenia, ponieważ jest tak dobrze zaokrąglonym samochodem. SQ5 to przestronny samochód, który oferuje wszystkie nowoczesne technologie i funkcje bezpieczeństwa bez cierpienia, jeśli chodzi o pożądanie lub wydajność. SQ5 to świetny samochód miejski, świetny krążownik szos, a nawet świetny SUV o wysokich osiągach.

  Najlepszy rok dla Audi A8

Naprawdę nie ma nic, czego SQ5 nie mógłby zrobić, co czyni go idealnym samochodem typu wszystko w jednym. Jeśli nie lubisz SUV-ów i nie zależy ci na wydajności, to możesz nie być tak zainteresowany SQ5 jak większość ludzi.

Który model Audi SQ5 jest najlepszy?

Audi SQ5 występuje tak naprawdę w dwóch różnych wariantach. Możesz uzyskać SQ5 z silnikiem wysokoprężnym lub SQ5 z silnikiem benzynowym w zależności od miejsca zamieszkania, ponieważ niektóre rynki otrzymują oba, podczas gdy inne otrzymują jeden. Jeśli masz możliwość wyboru między tymi dwoma, przejdź do oleju napędowego, jeśli są głównie robi autostrady mil jak to będzie zaoszczędzić dużo pieniędzy w zużyciu paliwa.

Z drugiej strony, jeśli chcesz bardziej ekscytujące doświadczenie wydajności, silnik benzynowy po prostu nie może być rywalizowany z dieslem.

Czy Audi SQ5 jest lepsze od Audi Q5?

Audi SQ5 to w zasadzie zwykłe Audi Q5 z mnóstwem funkcji dodanych na wierzchu. Silnik jest główną sztuczką partii SQ5 ma nad Q5, co oznacza, że jeśli kochasz potężne silniki, SQ5 jest oczywistym wyborem. Można śmiało powiedzieć, że SQ5 jest obiektywnie lepszym samochodem niż Q5, ale niektórzy mogą preferować Q5 nad SQ5, ponieważ nie dbają o wydajność, wygląd lub pożądanie.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z