Najlepszy uchwyt na telefon dla Audi

Wiele krajów zaczyna egzekwować surowe kary za korzystanie z telefonu komórkowego, gdy jest się za kierownicą pojazdu. Podczas gdy wiele nowoczesnych samochodów oferuje wbudowane systemy infotainment i audio Bluetooth, ci, którzy nie mają tego udogodnienia nie mają wyboru, ale polegać na swoim smartfonie do łączności.
To jest, gdzie uchwyty samochodowe przyjść i pozwalają skutecznie korzystać z telefonu przy jednoczesnym zachowaniu oczy na drodze, jak również. Każdy, kto nie ma nowoczesnego systemu infotainment może skutecznie korzystać z uchwytu do telefonu i mieć swój smartfon wykonać ten konkretny cel. Oto najlepsze uchwyty na telefon dla Twojego Audi!

Exshow Car Mount

Exshow Car Mount to elastyczne urządzenie o długości 30 cm, które montuje się do przedniej szyby za pomocą przyssawki, a naklejka przytwierdza je do deski rozdzielczej. Dzięki podwójnym uchwytom, nie odbija się podczas jazdy. Całkowicie czarna estetyka będzie się również dobrze komponować z wnętrzem Audi.
Uchwyt jest również wyposażony w uchwyt na telefon, który obsługuje wszystkie telefony dostępne na rynku. Użytkownicy mogą regulować ramiona boczne, aby zapewnić, że trzyma on ich telefony tak dobrze, jak to tylko możliwe. Uchwyt pozwala również na obracanie telefonu i ustawianie go w orientacji poziomej do nawigacji.

iOttie iTap Magnetic 2

Podczas gdy niektórzy ludzie mogą myśleć, że to uszkadza ich telefon, jest bardzo mało dowodów na to, że tak jest. Uchwyty magnetyczne są łatwe w użyciu i to właśnie sprawia, że iOttie iTap Magnetic 2 jest tak genialnym uchwytem samochodowym.
Jest on dostępny w wersjach do montażu na desce rozdzielczej/szybie, w otworze wentylacyjnym lub w szczelinie CD i można go łatwo zainstalować w Audi. Magnesy we wszystkich trzech wariantach są silne i mogą łatwo obsługiwać nawet najgrubsze z nowoczesnych telefonów.
Może mieć nieco więcej problemów z cięższymi telefonami, gdy są one zamontowane pionowo, a samochód znajduje się na nierównym terenie. Do codziennej jazdy po mieście, iOttie iTap Magnetic 2 jest idealny. Zapewnia on idealną równowagę pomiędzy łatwością użycia, wydajnością i dostępnością.

  Jakie są najlepsze produkty do mycia samochodów dla Audi?

Mpow CD Slot Mount

Jeśli używasz Audi, które posiada gniazdo CD, uchwyt Mpow jest świetnym sposobem na zintegrowanie smartfona z deską rozdzielczą. To mocowanie jest bardziej odpowiednie dla starszych modeli Audi i pięknie komponuje się z estetyką wnętrza.
Posiada antypoślizgową piankę po bokach, która zapewnia, że Twój telefon nie ucierpi na żadnych zarysowaniach. Uchwyt jest połączony z ramieniem za pomocą przegubu kulowego, co umożliwia elastyczne opcje pozycjonowania.
Mpow posiada również przycisk szybkiego zwalniania na uchwycie, który pozwala na szybkie wyjęcie telefonu z urządzenia podczas wychodzenia z samochodu. Słuchawki, które są kompatybilne z tym uchwytem mają szerokość od czterech do dziewięciu centymetrów.

Arteck Car Mount

Arteck oferuje bardzo stylowy uchwyt na telefon, a jego jaskrawoczerwony kolor wspaniale komponuje się z wnętrzem nowoczesnych samochodów Audi. Mocuje się go do każdej powierzchni za pomocą naklejki. Użytkownicy mają możliwość zamontowania go na desce rozdzielczej lub na przedniej szybie.
Deska rozdzielcza wydaje się być najlepszą lokalizacją, ponieważ montaż na przedniej szybie utrudnia dokonywanie korekt podczas jazdy. Użytkownicy z łatwością zmieszczą w uchwycie każdy telefon, jaki sobie zażyczą, dzięki wyściełanym szczękom. Uchwyt łączy się z ramieniem za pomocą przegubu kulowego, który pozwala na elastyczne opcje pozycjonowania!

Yosh Car Phone Holder

Ostatni, ale nie najmniej ważny jest uchwyt samochodowy na telefon Yosh, który jest naprawdę imponującym urządzeniem. Jest to prosty i niedrogi model montowany na magnetycznym uchwycie. Co czyni go tak niezwykłym jest to, że uchwyt wykorzystuje niewiarygodnie silny Neodym, który oferuje bardzo stabilne połączenie.
Magnes jest wystarczająco silny, aby z łatwością utrzymać tablet. Dla Audi, które obsługują montaż w otworze wentylacyjnym, jest to świetna opcja. Podczas gdy magnes łączy się z telefonem w stabilnej pozycji, łatwo jest odczepić telefon bez żadnych kłopotów. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą odtworzyć ekran Tesli w swoim Audi.

  Najlepszy samochód Audi na śnieg

Werdykt

Wszystkie te opcje mocowania telefonu będzie dobrze zrobić w Audi. Jednak ten, który wyróżnia się najbardziej to iOttie iTap Magnetic 2 mount. Jest on dostępny w kilku różnych wariantach montażu i jest niezwykle łatwy w użyciu. Zdobądź uchwyt już dziś i uniknij rozproszenia uwagi kierowcy na drodze.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z