Jakie są najfajniej wyglądające samochody poniżej $10k?

Chociaż wiele osób uważa, że 10k $ nie jest prawie wystarczająco dużo dla ciekawego samochodu, są w błędzie, ponieważ istnieje wiele imponujących samochodów nawet w tym segmencie cenowym. Jednak oczywiście trzeba będzie kupić używany, ponieważ stosunkowo przyzwoicie wyglądający niedrogi nowy samochód nadal kosztuje więcej niż dwa razy tyle.

Jeśli chcesz fajny wyglądający samochód, jesteś najlepiej z samochodem sportowym. Jest to najlepsza droga do zrobienia, ponieważ świetny wygląd i świetne prowadzenie na pewno sprawią, że zakochasz się w samochodzie. Jako takie, zawsze warto rozważyć zakup używanego Forda Mustanga, ponieważ Mustang może być w prawie każdej kategorii cenowej.

Poza Mustangiem, koniecznie sprawdź legendarną Mazdę MX-5 Miata, ponieważ Miata jest jednym z najlepszych samochodów sportowych na rynku bez względu na cenę. BMW Z3 jest również świetną opcją, ponieważ prawdopodobnie wygląda nawet lepiej niż Miata, to samo dotyczy Fiata 124 Spyder.

Jeśli te trzy modele są dla Ciebie zbyt kompaktowe, sprawdź Subaru BRZ/Scion FS-R. Jeśli chcesz mieć egzotycznie wyglądający samochód za mniej niż 10 tys. dolarów, sprawdź Corvette C5/C4. Jeśli chcesz mieć Porsche z niskim budżetem, Porsche 944 może być tym, które kupisz.

Ford Mustang – Ikona muscle car za mniej niż $10k

Ford Mustang jest prawdopodobnie jednym z najfajniejszych samochodów nawet istnieć, i jesteś w stanie scout out Fox Body 3rd gen V8 modelu za mniej niż $10k. Ta generacja Mustanga jest dostępny zarówno z automatyczną skrzynią biegów i piękny ręczny.

Możesz również zdecydować się na hardtop coupe lub kabriolet z miękkim dachem. Jednak wydaje się, że można również kupić późne 4 gen Mustang za dość dużo tej samej kwoty pieniędzy. Wszystko zależy od tego, czy chcesz bardziej codziennego samochodu, czy tylko weekendowego krążownika.

  Luksusowe samochody o niskich kosztach utrzymania

Mazda MX-5 Miata – Doskonałe prowadzenie i styl

MX-5 jest często uważana za najlepszy samochód sportowy, jaki można dostać za mniej niż 10 tys. dolarów i zgadzam się z tym w 100%. Mazda MX-5 jest doceniana zarówno przez właścicieli supersamochodów z wyższej półki, jak i przez zwykłych kierowców tunerów z przedmieść. Jakkolwiek na to nie spojrzeć, Twoja MX-5 na pewno spodoba się wszystkim.
Za mniej niż 10 tys. dolarów można dostać model pierwszej, drugiej lub trzeciej generacji. Możesz również wybrać pomiędzy lekko lub mocno zmodyfikowanymi przykładami, niemniej jednak, prawdopodobnie będziesz zadowolony z wyniku.

Subaru BRZ/Scion FR-S – Czysta przyjemność z jazdy

Subaru BRZ i Scion FR-S to dwa najnowsze samochody na tej liście, co oznacza, że są to dwa najbardziej zaawansowane i najlepsze samochody na tej liście. Towarzyszy im ekscytująco wyglądający wygląd zewnętrzny oraz utylitarny, ale funkcjonalny i intuicyjny układ wnętrza.

Wyższe przykłady przebiegu można łatwo mieć za mniej niż 10k dolarów, ale jeśli poczekać trochę dłużej, można nawet dostać ładnie wyposażone jeden. Ten samochód sportowy oferuje świetne właściwości jezdne i scena aftermarket kwitnie z wszelkiego rodzaju kosmetycznych i wydajności uaktualnień.

Corvette C5/C4 – Najbardziej egzotycznie wyglądający samochód na tej liście

Corvette C5 jest jednym z najlepiej wyglądających modeli Corvette, ponieważ jest wyposażona w wyskakujące reflektory, a każdy kocha stare dobre wyskakujące reflektory. Spośród wszystkich samochodów wymienionych w tym artykule, model C5 jest zdecydowanie najbardziej egzotycznie wyglądający.

Jednakże, za tę samą kwotę pieniędzy można również uzyskać stosunkowo bardziej przystępne Corvette C4. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to przygotować swoją gotówkę i spróbować kupić Corvette ZR1 C4 w najbliższym czasie, ponieważ te modele Corvette ZR1 C4 w dobrym stanie na pewno będą zyskiwać na wartości w najbliższych latach.

  Czy samodoładowujące się samochody hybrydowe są dobre?

Porsche 944 – To jest Porsche za mniej niż $10k

Porsche 944 nie jest tak popularny i dlatego można znaleźć kilka z nich czai się pod znakiem $ 10k. Jest to świetny wykonawca za pieniądze, być może najlepszy ze wszystkich samochodów na tej liście. Jeśli więc cenisz sobie funkcjonalność nad formą, koniecznie sprawdź Porsche 944.

To nie znaczy, że 944 nie jest dobrze wyglądającym samochodem, ponieważ jest. Warto również wspomnieć, że 944 posiada również zestaw wysuwanych reflektorów. Podsumowując, 944 powoli zaczyna zyskiwać na popularności w kręgach entuzjastów Porsche, co oznacza, że te egzemplarze również mogą w końcu zyskać na wartości.

Sekcja FAQ

Jaki jest najlepszy luksusowy samochód, który można kupić poniżej 10k?

Istnieje kilka luksusowych samochodów, które można kupić za mniej niż $10k jak 2015 Jaguar XF na przykład. XF oferuje wielką wartość, ponieważ jest to w końcu tylko 7-letni samochód. Można również uzyskać 2010 Porsche Cayenne SUV jeśli można przełknąć Cayenne’s projekt zewnętrzny, który jest raczej wątpliwe, aby powiedzieć co najmniej.

2009 Audi A8 to świetny samochód, a wielu entuzjastów Audi uważa, że D3 A8 jest najlepszym modelem A8, jaki kiedykolwiek został wydany. Jeśli wziąć pod uwagę fakt, że ten samochód kiedyś kosztować aż 75k dolarów dla najbardziej podstawowej wersji, to jest raczej oczywiste, dlaczego jest to dobry pomysł, aby kupić jeden za 10k dolarów, ale uważaj, ponieważ mogą one być nieco kosztowne w utrzymaniu.

  Jakie luksusowe samochody są wyposażone w bagażniki dachowe?

Jaki jest najlepszy SUV, który można kupić poniżej 10k?

Istnieje kilka legalnie wspaniałe opcje SUV można dostać poniżej 10k dolarów. Czy to do celów off-road lub jako codzienne, $ 10k SUV nie jest zły pomysł. 2008 Toyota Highlander jest idealnym SUV-em za około 10 tys. dolarów, ponieważ oferuje mocny silnik V6, dość nowocześnie wyglądający wygląd zewnętrzny i napęd AWD.

2011 Buick Enclave jest również świetny pomysł, jeśli chcesz kupić najnowszy SUV można. Możesz również dostać 2012 Subaru Outback za całkiem sporo tej samej kwoty pieniędzy.

Czy kupowanie taniego samochodu to dobry pomysł?

Nigdy nie można być zbyt bogaty, aby kupić tanie, ponieważ zakup taniego samochodu może być albo świetny pomysł lub pit pieniędzy. W końcu samochód za 10 tys. dolarów to nie jest dużo, ale 10 tys. dolarów to dużo, jeśli dany samochód potrzebuje kolejnych 10 tys. dolarów na utrzymanie teraz i potem.

To zazwyczaj historia ze starszymi europejskimi sedanami, które mocno się zamortyzowały, ale części potrzebne do utrzymania ich w ruchu są nadal drogie. Najlepszym sposobem postępowania byłoby właściwie zbadać samochód jesteś zainteresowany i starają się nie kupić teraz i myśleć później.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z