Który samochód przyciąga więcej dziewczyn – BMW czy Mercedes?

Który samochód przyciąga więcej dziewczyn - BMW czy Mercedes?

Stereotypy otaczające właścicieli tych dwóch szanowanych marek to macho z pompą adrenaliny jako właściciel BMW i bardziej stonowany biznesmen w przypadku Mercedesa. Oczywiście, są to tylko stereotypy i nie mają one faktycznego sensu przez większość czasu.
Jeśli chcesz, aby Twój samochód przyciągał dziewczyny, to niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na Mercedesa czy BMW, powinien to być samochód krzykliwy. Ogólnie rzecz biorąc, samochody Mercedes są postrzegane jako bardziej pożądane niż samochody BMW, a to głównie ze względu na wygląd współczesnych modeli Mercedes, które oferują bardziej elegancki design.
Oczywiście, nie można faktycznie „dostać” dziewczynę w oparciu o swój samochód sam, a także potrzebują niektórych innych cech odkupienia. To nie samochód zdobywa dziewczynę, ale mężczyzna (lub kobieta). Jednak Twój pojazd może pomóc Ci zrobić dobre wrażenie.

SUV-y

W dzisiejszych czasach wszyscy kochają SUV-y, zarówno mężczyźni jak i kobiety. Modele takie jak Mercedes klasy G są postrzegane jako niezwykle popularne wśród kobiet, ponieważ oferują niezwykle zdolny samochód na drodze i poza nią, z pluszowym wnętrzem i ponadczasowym wyglądem zewnętrznym.
Są one drogie, choć, ponieważ entry-level G550 zaczyna się od około 131k dolarów, a z takim tagiem cenowym na pewno będzie przyciągać wiele uwagi zarówno mężczyzn jak i kobiet. Kobiety również kochają GLC, ponieważ oferuje on większość cech współczesnego SUV-a przy niższej cenie 42 tys. dolarów.
Ponad w rogu BMW, modele takie jak X5 i X6 są również postrzegane jako atrakcyjne przez wielu mężczyzn i kobiet. X5 zaczyna się od około $60k, a X6 będzie ustawić z powrotem $65k na minimum. Modele M o wysokich osiągach, które przyciągają najwięcej uwagi, kosztują ponad 100 tys. dolarów.

  Które Mercedesy mają silniki V8?

Sedany i hatchbacki

Sedany nie są zazwyczaj postrzegane jako tak atrakcyjne jak SUV-y, ponieważ oferują bardziej stonowany design i są kojarzone głównie ze starszymi ludźmi. Ale AMG lub M modele, które oferują spruced up body-kits i specjalne farby zewnętrzne są najbardziej zdecydowanie będzie przyciągać dużo więcej uwagi od kobiet.
Jeśli chodzi o hatchbacki, nie są one tak atrakcyjne, jak mogłoby się wydawać, ponieważ są one zazwyczaj postrzegane jako modele klasy podstawowej. Modele takie jak A-klasa są popularne wśród kobiet, ale nie w takim sensie, w jakim mógłbyś chcieć. Są one bardziej praktyczne niż krzykliwe.
To samo dotyczy BMW serii 1, ponieważ hatchbacki są dość powszechne i kojarzone z bardziej przystępną ceną. Może inaczej jest w przypadku topowych modeli M Performance lub AMG, ale nie mogą się one równać z atrakcyjnością SUV-ów.

Samochody sportowe i Super GT

Jeśli naprawdę chcesz zwrócić na siebie uwagę, tego typu samochody zazwyczaj załatwią sprawę. Chociaż niektóre SUV-y, takie jak wspomniana klasa G, mogą dorównać samochodom z tego segmentu, to klasa G jest cenowo dość konkurencyjna w stosunku do tych modeli.
Modele takie jak Mercedes AMG GT 2-drzwiowy lub 4-drzwiowy są magnesem przyciągającym uwagę, zwłaszcza w wariancie 2-drzwiowym. 2-drzwiowy AMG GT występuje w różnych modelach, a podstawowy będzie Cię kosztował około 100 tys. dolarów. 4-drzwiowy AMG GT 53 jest wyceniany dość podobnie.
Jeśli chodzi o BMW, najbardziej popularnym modelem jest seria 8 lub M8 jako model top-of-the-line. Podstawowa seria 8 kosztować będzie 88 tys. dolarów, a topowy model M8 Performance wyposażony we wszystkie bajery i gwizdki – aż 150 tys. dolarów.

  Czy Mercedes AIRMATIC jest niezawodny?

Choose the car that’s right for you

Które modele Mercedesa i BMW nie przyciągają uwagi?

Chociaż zarówno Mercedes, jak i BMW są uważane za magnesy przyciągające uwagę w swoich najwyższych wersjach wyposażenia, niektórym modelom udaje się przelecieć pod radarem i nie przyciągać uwagi. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli dane modele są w bardziej stonowanych poziomach wykończenia lub kolorach.
Mercedes klasy B, rodzinny minivan o typowym, nudnym wyglądzie minivana, zazwyczaj nie przyciąga uwagi, zwłaszcza bez reflektorów LED. Podobnie jest z minivanem BMW serii 2. Jeśli chcesz zrobić wrażenie na kimś swoim wymyślnym samochodem, minivan nie jest zazwyczaj najlepszym rozwiązaniem.
Wiele sedanów jest również w stanie przelecieć pod radarem, jeśli nie zaznaczysz ich wszystkimi krzykliwymi chromowanymi lub czarnymi pakietami wykończeniowymi. Na przykład, podstawowy model klasy C bez reflektorów LED, pakietów sportowych lub zestawu ładniejszych kół wydaje się dość nijako wyglądającym samochodem.

Czy niektóre samochody naprawdę zdobędą dla Ciebie dziewczyny?

Przeważnie nie. Jeśli Twój sposób na przyciąganie kobiet polega na wydawaniu dużej ilości pieniędzy na deprecjonujące się aktywa, to powinieneś rozważyć zmianę swojej strategii. Błyskotliwe samochody przyciągają błyskotliwych ludzi, zarówno mężczyzn jak i kobiety, i są to głównie typy ludzi, których nie chcesz mieć wokół siebie.
Wszystkie wyżej wymienione stereotypy są dość zwolniony, ponieważ mają niewiele do prawdy. Kobiety nie są scentralizowane koncentratorem opinii, a różne kobiety wolą różne rzeczy w porównaniu do siebie. Tak więc, następnym razem, gdy zaczniesz szukać samochodów, które Twoim zdaniem przyciągną uwagę dziewczyny, powinieneś prawdopodobnie zapytać ją wcześniej.
Najlepszą radą jest to, że powinieneś kupować samochody, które sam lubisz. Powinieneś kupić samochód, który sprawia, że jesteś pewny siebie, ponieważ kobiety z pewnością kochają pewne siebie osoby. Nie chodzi o samochody, chodzi o osobę, która je prowadzi, a wybór samochodu na podstawie tego, co myślisz, że ktoś inny o nim myśli, nigdy nie jest dobrym pomysłem.

  W którym miesiącu kupić używanego Mercedesa

Jakich samochodów nienawidzą kobiety?

O wiele łatwiej jest znaleźć samochody, których kobiety nienawidzą, niż znaleźć te, które przyciągną dziewczyny. Niektóre samochody, takie jak Hummer H1 są powszechnie uważane za samochody „kompensacyjne” dla mężczyzn o niższym niż standardowy poziomie „męskości”. To samo dotyczy każdego samochodu o wyglądzie „monster trucka”.
Co więcej, kobiety nienawidzą supersamochodów. Można na nie dobrze popatrzeć i zabrać na weekendową przejażdżkę, ale są głośne, obskurne, niewygodne i skrajnie niepraktyczne. Co więcej, samochód taki jak Lamborghini Aventador SVJ w jaskrawo zielonym kolorze wydaje się dziecinny i zupełnie niepotrzebny, zwłaszcza gdy kupuje się go w celu zwrócenia na siebie uwagi.
Każdy supersamochód, którym jeździ się po mieście w sposób zwracający uwagę, to jak kupowanie samolotu po weekendowe zakupy spożywcze. Jest to niepotrzebne, niepraktyczne i wręcz rozczarowujące, biorąc pod uwagę możliwości, jakie posiadają takie maszyny w rękach doświadczonego kierowcy na torze lub przełęczy górskiej.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z