Powinienem kupić lub leasing Jaguar?

Kupno lub leasing Jaguar są dwa sposoby, aby dać Ci przywilej cieszyć się sportowy charakter samochodów Jaguar. Która opcja wybrać zależy od Twoich potrzeb i finansów. Pozwól nam uruchomić przez niektóre z zalet i wad obu wyborów, aby pomóc Ci zdecydować, czy kupić lub dzierżawić swój Jaguar.

Kupno i leasing są zarówno świetne pomysły. Jednakże, obie opcje mogą nie być dla wszystkich. Na przykład, jeśli nie masz finansów na zakup nowego Jaguara, leasing może być sposobem, aby przejść. Z drugiej strony, jeśli jeździsz często i masz na to pieniądze, kupno będzie najlepszym rozwiązaniem.

Kupno czy leasing: co jest lepsze?

Jeśli jesteś zdezorientowany, czy kupić lub leasing Jaguar, najlepszą opcją jest, aby zobaczyć korzyści z obu wyborów. Kupowanie przychodzi z jego korzyści, jak również leasing. Ale na koniec dnia, to wszystko sprowadza się do tego, co działa dla Ciebie najlepiej.

Korzyści z leasingu Jaguar

Leasing pociąga za sobą indywidualną optując do korzystania z Jaguara na dany okres. Po tym, pojazd jest zwracany do firmy leasingowej. Około 45 do 50 procent Jaguarów są dzierżawione w miejscach takich jak USA. Idź do większych miast, takich jak LA, a nawet Nowy Jork; będziesz zaskoczony na statystyki.

Przyjrzyjmy się, dlaczego liczby dotyczące leasingu są tak wysokie.

Niższe plany płatności

Niezależnie od tego, czy dokonujesz miesięcznej wpłaty czy zaliczki, plan płatności jest zawsze mniejszy niż w przypadku kredytu samochodowego. Powodem jest to, że nie płacisz za cały koszt pojazdu. Kwota, którą płacisz, to zazwyczaj różnica między pierwotnym kosztem samochodu a amortyzacją.

Na przykład, jeśli samochód kosztuje 60 000 dolarów, a na koniec okresu leasingu amortyzuje się do 40 000 dolarów, zapłacisz tylko 20 000 dolarów w okresie leasingu. Leasing niskie plany płatności również pozwalają na prowadzenie samochodu powyżej swojego zakresu cenowego. Normalnie, nie byłbyś w stanie pozwolić sobie na Jaguara o wartości 80 000 dolarów, ale tutaj jesteś jazdy z nim

  Jaguar XF Niezawodność

Wypróbowanie nowych samochodów co kilka lat

Innym słodkie korzyści z leasingu Jaguar jest to, że masz szansę jeździć nowe modele co dwa do trzech lat. Nowsze modele zawsze pochodzą z najnowszą technologią i czasami wyrafinowane projekty zewnętrzne i wewnętrzne.

Po okresie leasingu upłynął, można wyśrodkować swój następny leasing na najnowszym modelu zamiast trzymać się starego modelu Jaguara. W przeciwieństwie do kupna, gdzie po nabyciu samochodu, utkniesz z nim aż do decyzji o sprzedaży.

Zero zmartwień o amortyzację

Większość zakupionych samochodów zazwyczaj amortyzuje się po pewnym czasie. Jednak w przypadku leasingu nie trzeba się martwić o straty z tytułu amortyzacji. Samochód jest użytkowany zgodnie z umową leasingową, a po jej zakończeniu zwracany. O odsprzedaży nie muszą Państwo nawet myśleć.

Pokrycie serwisowe

Gwarancja leasingowa obejmuje z reguły rutynowe przeglądy. W tym przypadku, przeglądy będą przeprowadzane w autoryzowanym serwisie Jaguara. Tak długo, jak nie przekroczysz ustalonego przebiegu, nie będziesz musiał płacić za serwisowanie samochodu. Normalnie, coraz naprawy na luksusowym Jaguara jesteś właścicielem może być trudne na kieszeni – dobry powód, dlaczego leasing może być pożądane.

Alternatywy zakończenia leasingu

Jeśli na koniec okresu leasingu, chcesz inny model, możesz go mieć. Wystarczy tylko zapłacić zaległą opłatę u dealera i wybrać inny model. Jeszcze lepiej, możesz zdecydować się na zakup samochodu, którego umowa leasingu właśnie się zakończyła.

Korzyści z zakupu Jaguara

Kupno pociąga za sobą osobę nabywającą samochód na własność. Podobnie jak leasing, wielu kierowców samochodów wybrać kupić swoje samochody na zewnątrz. Oto niektóre z powodów, dlaczego zakup Jaguara jest również popularnym wyborem.

  Najlepszy używany Jaguar do kupienia

Różnorodność wyborów Jaguar

Większość dealerów Jaguar będzie miał wiele samochodów można wybrać z, czy stare lub nowe. W przeciwieństwie do leasingu, gdzie istnieje ograniczenie do liczby samochodów, dealer może leasing. Większość firm leasingowych Jaguar nie leasingu używane lub pre-owned samochody.

Opcje finansowania

Finansowanie nowego samochodu jest prostym procesem. I masz opcje, aby zmienić swoje plany finansowe. Tutaj, można refinansować kredyt na niższe oprocentowanie lub obniżyć miesięczną płatność w miarę postępu. Innymi słowy, jeśli Państwa miesięczna rata wynosi 3000 dolarów, mogą ją Państwo obniżyć do 1500 dolarów poprzez refinansowanie.

Pełna własność

Kiedy kupujesz Jaguara, jesteś jego właścicielem. Jesteś wolny, aby go używać, jak chcesz. Tutaj można dostosować lub zmodyfikować go jakkolwiek chcesz. Dodatkowo, nie musisz się martwić o płacenie za zużycie lub zniszczenia powstałe w trakcie jazdy. Co ważne, w każdej chwili mogą go Państwo odsprzedać.

Brak ograniczeń przebiegu

Większość leasingów pochodzą z ograniczeniem przebiegu. Zapytaj w lokalnym centrum Jaguara o ograniczenia dotyczące przebiegu w Twojej umowie leasingowej. Jednakże, gdy kupujesz Jaguara, nie musisz się martwić o to, ile mil pokonujesz rocznie.

Dla leasingu, po wyjściu poza wymagany przebieg, trzeba będzie zapłacić pewną grzywnę. Więc jeśli jesteś regularnym komuterem i nie będzie w stanie utrzymać się do umowy milowej, kupno będzie lepszą opcją.

Oszczędność pieniędzy na dłuższą metę

O ile zakup nowego samochodu jest kosztowny, to po spłaceniu kredytu staje się on tym tańszy, im dłużej go posiadasz. Można to porównać do wynajmowania domu i kupowania go. Kiedy już spłacisz kredyt hipoteczny, twoje miesięczne rachunki będą znacznie niższe.

Główne różnice między leasingiem i zakupem Jaguara

Leasing Kupno

1 Istnieją ograniczenia milowe. Brak ograniczeń milowych
2 Otrzymujesz do zwrotu samochodu na koniec okresu leasingu (choć można zdecydować się na zakup). Samochód w pełni należy do Ciebie, dzięki czemu można zachować go na zawsze.
3 Tańszy w leasingu i utrzymaniu droższy w zakupie i utrzymaniu
4 Płacisz za nadmierne zużycie Naprawy są wykonywane w Twoim tempie
5 Uzyskanie najnowszych modeli Jaguara jest tańsze Uzyskanie najnowszych modeli Jaguara jest drogie, ponieważ trzeba będzie kupić nowy samochód
6 Dostosowanie i modyfikacja jest nie do pomyślenia Można modyfikować i dostosować samochód do swojego gustu
7 Brak kłopotów na jak sprzedać Amortyzacja uderzy swój samochód tak ciężko, że może stracić

  Jaguar XJ Niezawodność

FAQs

Jestem regularny dojazd do pracy; powinienem kupić lub dzierżawić Jaguara?

Jeśli jeździsz regularnie, zakup Jaguara będzie najlepszą opcją. Tutaj, nie będziesz musiał się martwić o zużycie, zużycie, lub przekroczenie określonego przebiegu. W przeciwieństwie do leasingu, trzeba będzie zapłacić karę grzywny, jeśli przekroczyć przebieg lub ponieść zbyt wiele zużycia na samochód.

Jeśli chcę mieć najnowszą technologię, to powinienem kupić czy wziąć w leasing?

Leasing jest lepszym rozwiązaniem. Nowe Jaguary pojawiają się niemal co roku. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakup samochodu z najnowszą technologią, może to być droga opcja, a Twój garaż będzie wyglądał, jakbyś sprzedawał samochody. Jednak w przypadku leasingu masz możliwość zasiąść za kierownicą nowego modelu, nie wydając przy tym zbyt wiele.

Który model Jaguara jest najlepszy do leasingu lub zakupu?

Najlepszy Jaguar do zakupu lub leasingu zależy od Twoich planów dotyczących samochodu. Jeśli używasz go do celów służbowych, Jaguar XF jest świetną opcją. Jeśli używasz go do jazdy dużo pf ludzi lub sprzętu wokół, każdy z Jaguar SUV byłby dobrym wyborem, ponieważ mogą one przewozić dużą liczbę osób.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z